| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca ramai cu media neincheiata pe semestrul 2 la 3 materii?

6 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

Neincheiata, sau sub 5?

| anonim_4396 explică (pentru cevdet):

Neincheiata, am note de trecere dar nu suficiente.

| cevdet a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cu 2 note se poate incheia o medie. Care e cauza reala a neincheierii mediei?

| LoryC a răspuns:

Din cate stiu daca esti corigent la 3 materii, repeti anul. Acum nu stiu sigur la mediile neincheiate cum se procedeaza, dar sunt sanse sa te cheme in vara sa te incheie, sa te asculte pentru asta sau sa dai teste.

| Dee68 a răspuns:

Daca ramai cu mediile neincheiate te cheama in vara sa ti le incheie, iar daca nu te duci, repeti anul

| iliuandreii47 a răspuns:

Repetent frateeeee, imi pare rau