| iusitn32 a întrebat:

Ce se invata la facultatea de filozofie?
Intreb studentii care au fost acolo.

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Istoria filosofiei, teoria cunoasterii, filosofia stiintei, filosofia religiei, metafizica, etica, filosofie politica, Plesu a tinut chiar un curs de angelologie, etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru doctorandus):

Angelologie
da si la noi a tinut un curs despre mancarea care ne defineste a iesit patrunjelul

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici tu n-ai somn?hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

laughing)love struck ba da dar mancarea care m-a definit pe mine a fost laptele amestecat cu sange de animal plante sau ulei cu omega 3-no self love

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu v-a ghicit şi în palmă?

Eşti o reţetă prea exotică ca să te definească. Mie mi-ar fi şi frică să încerc, să nu te stric prin prizma mea îngustă. Îmi trezeşti asociaţii gustative ce-mi doboară imaginaţia. Da' dulcele delicat şi pufos e prezent oricum. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

As vrea sa nu mai raman total pe alta lume cand ma lauzi degeabalaughing

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice laudă e prea săracă pentru tine.
Trebuie completat dicţionarul. laughing

| drutzix a răspuns:

FIlosofie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca au orar pe site