| Theo94 a întrebat:

Ce stiti despre generalul Emil Strainu si despre informatiile care le spune?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Este domnul cu "civilizatiile intraterestre"?
Aha.
De cate ori l-am vazut/ascultat, mi-am pus foarte multe intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre el nu stiu nimic.E adevarat ca omul si-a luat niste banuti aparand pe la televiziuni, dar eu nu prea sunt de acord cu afirmatiile sale si anume ca "sunt printre noi."Ca sa ajungem la concluzia sa, ne pune sa cumparam niste carti scrise de el.Acum nu stiu cati au citit si au deschis ochii atat de tare incat sa zica: "da frate, chiar ca-s prinstre noi, bine ca n-am dat peste ei!"

| Theo94 explică (pentru anonim_4396):

Si cum de il lasa sa divulge asemenea informatii daca sunt reale?

| VBC7 a răspuns:

Este un om care știe ce vorbește.Trebuie respectat.Este general si are multe cunoștiințe in domeniul OZN, caută si tu pe Google.Si poate sa divulge informații reale intr-o anumită măsura.El si alți oameni respectati cum ar fi fostul ministru canadian al apărării știu chiar mai mult decât spun.