| anonim_4396 a întrebat:

Ce va face sa va simtiti incofortabil? (adica va da o stare ciudata)

Răspuns Câştigător
| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Sa merg cu o prietena la anumite colege mai populare si sa stau ca bleaga ascultandu-le discutand despre ceva ce mie nu-mi pasa, discutand despre ceva sau cineva pe care nu-l cunosk. De exemplu azi m-o luat o colega, sa stau cu ele si discutau despre cum s-o imbrakat nu stiu care.

16 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Nedreptatea, cred...

| harciog a răspuns:

Chiar orice fac si nu vreau sa fac ca nu simt nevoia s-o fac si o fac pentru ca intervin legile si regulile sociale si ale bunului comportament.

| shadovv a răspuns:

Cand realizez ca persoana cu care vorbesc are o cu totul si cu totul alta viziune asupra unui lucru.

| IMC90 a răspuns:

Centura de siguranta, gropile din asfalt, faptul ca am o biserica in fata blocului si popa trage clopotu la 9 si ma scoala din somn, etc

| sabin89 a răspuns:

Cand imi vine un musafir nepoftit, la o ora nepotrivita.

| Ianna33 a răspuns:

Toate situatiile si persoanele care ma fac sa nu mai fiu eu.

| iRaul a răspuns:

Cand aud muzica populara sau manele si nu sunt la o petrecere sau ceva.
Cand umbla vreun copil de a 9'a pe coridor cu muzica data tare la telefon, dar mai ales cand respectivul nu o ia prin fata clasei mele sa'l puscam o data, ci merge roata. straight face

| Tania a răspuns:

Pai...profa de mate,sa trec pe langa cainii vagabonzi,venitul pe intuneric acasa singura printre blocui,cand trec pe o trecere de pietoni foarte mare,unde sunt multi soferi care nu au de gand sa incetineasca si sa accelerezi si tu, cand vorbesc cu o persoana, iar acea persoana nu se uita la mine si face cu totul si cu totul altceva asta ma enerveaza la culmelaughing.

| Denisa444 a răspuns:

Nerabdarea

| WweEdge a răspuns:

Ora de mate...am o profesoara X-(

Răspuns utilizator avertizat
| WweEdge a răspuns (pentru SteFFz99):

De unde esti... poate avem aceeasi profesoara...

Răspuns utilizator avertizat
| WweEdge a răspuns (pentru SteFFz99):

Nu avem aceeasi profesoara...eu sunt din Iasi.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Adiiiina a răspuns:

Cronologia aia nenorocita de pe facebook.