| ღДℓἷʂմƙᾄღ a întrebat:

Ce va face sa va simtiti invizibil, inconfortabil? Adica va face sa simtiti o stare ciudata happy

11 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Cand sunt marginalizata si cand toti isi bateau joc de mine(unii colegi isi mai bateau joc de mine) si cand ma injurau.De ce intrebi?happy

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru KubetiiOO):

De curiozitate happy Imi place sa aflu ce gandesc diverse persoane, sa vad daca au aceleasi ganduri, idei si sentimente ca si mine big grin

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Atunci cand toti sunt impotriva mea.
( sau poate eu impotriva tuturor laughing )

| anonim_4396 a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

De acord cu tine

| oliviaaa a răspuns:

Atunci cind cineva face o gluma rusinoasa pe mine

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru oliviaaa):

Cineva find baietii nu raised eyebrows

| oliviaaa a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

corect. si cineva mai indraznetz dar cu mine eh ma pierd in valuri de rusine

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Atunci cand un prieten ''adevarat''te ignora si se impriteneste cu altcineva iar pe tine te da la o parte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Da, exact asa e.

| Sailor1 a răspuns:

Cand stau pe mess si intru pe invizible