| ateu123 a întrebat:

Cel mai tare ma enerveaza cand ma injura cineva, jigneste virtual real nu cred ca ar avea tupeu, ce spuneti voi jignirile astea virtuale sunt logice?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Majoritatatea nu sunt logice...si deci de ce sa le iei in serios?
Recunosc ca si eu ma enervez uneori...dar pana la urma ma gandesc
De ce sa te enervezi de prostiile unei persoane pe care nici macar nu stii cum o cheama?
Asta-i internetul...

11 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Pe mine nu mă deranjează jignirile în online, ele apar la persoanele care rămân fără argumente într-o discuţie în contradictoriu. În realitate, nu am parte de asemenea tratamente, având în vedere că sunt inconjurat de oameni de calitate.

| mgtow a răspuns:

Ignoranta e cea mai buna si durerea lor care o suporta.

| shadovv a răspuns:

A jignii este inutil indiferent de mediu.

| LotusRadioactiv a răspuns:

Se injura o persoana construita din litere in mintea celui ofensat. Practic tu nu faci parte din imaginatia acelui individ.

| Coconutz a răspuns:

Si daca ar avea tupeu cineva sa te jigneasca real ce ai face? Presupunand ca tu ai tupeu.

| OctoberandApril a răspuns:

Fiecare se afirma si exprima cum poate
gandeste-te ca poate si tu ai jignit pe cineva pe undeva pe la religie...
parerea mea e ca agresivitatea de orice tip (fizica, verbala)este o dovada a lipsei de maturitate si in unele cazuri o dovada incontestabila a prostiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieten, tu jignești pe toți. Asta vine din sentimentul de inferioritate pe care-l cari după tine, că băiat rău nu ești, asta e clar. Nu uita când ai zis să ne întâlnim, ți-am zis unde mă găsești, și n-ai mai zis nimic. Și a doua oara când ai zis că n-aș avea tupeu să ne întâlnim, amenințări cu bătaia, alea-alea, ca un adevărat smardoiaș. Dar nici nu m-ai lăsat să își răspund, că mi-ai dat ignore în secunda 2. Nu mai face pe zmeul, că te bate vântul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-as baga si eu cu un comentariu aici, dar mi-am promis ca ma retrag din duetul asta (eu si cu raymusic), deci ai tot suportul meu si atat big grin

| s3byk91 a răspuns:

Sa spunem doar ca e logic ca sunt niste lasi. in plus ai dovezile clare. il poti purta prin tribunale, calomni si injurii.

| Aluiin a răspuns:

E logic sa te enervezi din cauza unor jigniri virtuale?