| AvalohAlyn a întrebat:

Chiar pot exista oameni exact ca si tine, pe alte planete sau inferiori sau mai evoluati, depinde, faza e ca probabilitatea sa existe viata extraterestra e foarte mare. Universul este daca nu infinit extrem de mare si in continua expansiune si e improbabil foarte sa existam numai noi in Univers ...stiinta si matematica si tot ce vrei tu zice asta.
Iar adevarul este ca Dumnezeu s-ar putea ca nu ne-a facut doar pe noi aici pe Terra ci a mai creat planete cu viata dar inca nu le-am descoperit noi oamenii pana acum, probabil sa se descopere in urmatorii 100 de ani.
Sunteti de acord? Ce parere aveti despre subiectul vietii pe alte planete?

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Descoperim daca nu vine ceea ce scrie in Biblie.