| smaty a întrebat:

Cine a incercat faza cu Bloody Mary? Daca da, atunci a mers? Si ce ritual ati urmat? Apropo, care episod din ce sezon din Ghost Whisperer?

8 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu merita sa incerci, Bloody Mary e o chestie infantila de copil sub 10 ani.

| Paulla a răspuns:

Ador Bloody Mary! Bun cocktail, ce mai! Şi da, am încercat să-l prepar acasă. A mers.

| Bogdanux a răspuns:

Daca as incerca aberatia asta, sigur Bloody Mary ar lua-o la fuga daca ar stii ce ganduri negre pot avea.

| Dean1996 a răspuns:

Eu am incercat,nu a mers,si o spuneam si cu emotie: Bloody Mary,Bloody Mary,Bloody Mary! Si cand m-asteptam sa iasa si sa-mi scoata ochii nu a venitlaughing.
P.S: God, this is fuckin' bullshit, voi chiar credeti faza aia cu Bloody Mary? Sa excludem ca sunt vreo peste 50 de versiuni cu ea, nici macar nu sti care e cea corecta.

| Bossulet a răspuns:

Am incercat nu a mers laughing probabil din cauza ca eram 100% convins ca nu se intampla nimiclaughing)

| Bastet a răspuns:

Am încercat fiecare versiune a poveştii găsită pe net. după care m-am dus să beau un Bloody Mary.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat dar sunt sigura ca nu functioneaza laughing eu am vazut faza in serialul Supernatural

| SomeonedinclanulluiBent a răspuns:

La mine, da!