| clauX a întrebat:

Cine ma lamureste si pe mine in privinta extraterestilor?
Exista sau nu?

Răspuns Câştigător
| Archdaemon a răspuns:

Sunt mai multe dovezi ca exista extraterestrii decat Dumnezău
Deci da exista sigur...era un documentar Area 51

| clauX explică (pentru Archdaemon):

Da-mi si mie link-ul documentarului

| Archdaemon a răspuns (pentru clauX):

Eu am vazut la TV pe National Geographic...cauta si tu pe google poate gasesti ceva DX

19 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Exista, chiar ieri am baut la baracã cu 2

| Shammal a răspuns:

Nimeni nu poate sa te lamureasca doar tu poti, cauta informatii despre extra-terestrii, observa peste ce dai si cum iti suna; tu ai o idee formata despre extra-terestrii

| Wehrmacht a răspuns:

Daca nu te referi la omuletul verde da exista.TU ai stat sa te gandesti cat de mare este unviersul? Sunt miliarde de stele/planete in el.De ce crezi ca pamantul ar fi singura pe care a evoluat viata?

| Spitz10 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Normal ca exista.Doar in sistemul nostru solar exista catralioane de stele si o gramada de planete.Americani au gasit dovezi inca din 1956 si sau gasit chiar extraterestri morti pe care ii tin in desertul Garden la 1546 de metri sub pamant unde ii tin atent sub observatie pentru a ii observa si examina.

| Spitz10 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Se stie ca exista viata pe alte planete.Americani au gasit dovezi inca din 1956 si in 1979 au gasit chiar cadavre de extraterestri.Americani ii tin in in zona desertului Darnol in 151 de metri sub pamant pentru observati si disecti.

| Eatmygun a răspuns:

@WolfSoulBreaker noi nu stim ce este Dumnezeu si nu putem sa ne imaginam pentru ca nu avem informatile necesare, in plus, extraterestrii exista sigur. De ce? Pt ca exista in galaxia noatra dar si in restul universului planete asemanatoare pamantului (apa, oxigen, etc)

| saidkique a răspuns:

Vaticanul a confirmat existenta lorwinking

| RazzyFUnik a răspuns:

De existat exista. iti vei da seama cu un simple search pe 220.ro youtube sau goagal
Americanii stiu de extraterestri si au dovezi inca din 1950

| TM6524 a răspuns:

Poate nu voi fi luat in seama, dar ma exprim: Biblia a spus ca Dumnezeu a despartit cerul de pamant, a despartit uscatul de ape, a creat astrele si animalele, apoi omul, deci nu se mentioneaza nimic de extraterestrii. Fenomenele OZN care "sunt dovezi mai bune decat dovezile pentru care exista Dumnezeu" pot fi un mijloc de a dezorienta ateii sau de a-i aduce la credinta. Eu zic sa priviti si din perspectiva mea.

| boogdan91 a răspuns:

Plm, tu te crezi aici pe forum la NASA? laughing

| MadRaven a răspuns:

Unii ar raspunde ca da, altii ca nu.E cam imposibil de spus.Sunt dovezi ca ar exista dar si dovezi ca nu exista.Nu avem de unde sa stim ce se intampla in afara terrei. Universul e un adevarat mister pentru toti.Mai ales pentru mine, eu sunt fascinata de univers.Chiar un coleg de-al meu mia povestit cum a vazut ceva pe cer care semana izbitor cu un OZN. Poate daca intr-o zi vom reusi sa facem luna un loc locuibil si pentru noi, vom afla daca exista.
Si asta ar putea fi o greseala.De ce pe luna? de ce nu pe Marte sau Jupiter.Sau poate nu sunt pe luna dar sunt extraterestrii pe Marte.
Deci, in cloncuzie nu prea se poate spune daca exista sau nu.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Da, exista, s-au gasit si dovezi, si ar fi chiar absurd sa fim singurii in tot universul asta happy

| BluLăvzIu a răspuns:

Nu se stie sigur daca exista. Exista cercetari ale oamenilor de stinte c ar exista viata si pe alte planeta(nu ma refer la extraterestrii ). Deci nu s-a dovedit inca ca exista.Adevarat ca unii oamenii au vazut ""asazisele"" ozeneuri, dar eu NU cred. Funda?

| clauX explică:

Va intrevam pentru ca vineri pe la 11 p.m. am vazut un O.Z.N.
Voiam sa vad ce ziceti. rolling on the floor

| buburacer a răspuns:

Sanse sunt ca ei sa existe(mai multe decat credem noi oamenii)doar ca nu i-am gasit.

| CcristianN a răspuns:

Nu,am sa cred daca o sa vad eu sau vreun prietem, ruda cu mine imi arat un filmulet care a reusit sa il faca cu ei(si atunci as avea dubii), altfel nu