| Bluef4 a întrebat:

Cine stie la ce dai teza daca ai intrat la Stiinte sociale engleza? Romana, engleza si mai ce?

Răspuns Câştigător
| Amaya a răspuns:

Istorie/geografie, iar la a patra materie teza se schimba in fiecare an: a noua - logica, a zecea - psihologie, a unsprezecea - economie, a doisprezecea - filosofie.

5 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Geografie/istorie şi logică

| PrecioussGirl a răspuns:

Logica si istorie/geografie.

| alice_6048 a răspuns:

Si logica

| alice_6048 a răspuns:

Romana, engleza, logica si istorie sau geografie depinde...

| redfrog91 a răspuns:

Dai la stiinte sociale adica logica, engleza sau franceza depinde de tine, romana si istorie sau geografie mate faci de 2 ori pe saptamanatongue(urasc matematica