| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că chiar exista planetă celebra Nibiru care va lovi Terra în viitor?

Răspuns Câştigător
| REMiXDJ a răspuns:

Nu loveste nimeni Terra.De pe unde cititi toate prostiile astea?!? ...sigur de la idiotii de americani de pe site-urile lor si de la stirile cu astro-idiotii care nu mai stiu ce sa scornesca ca prostii de tip SF.Ce nu vor sa spuna americanii si cei care au sateliti performanti de observare in spatiu este ca de Terra se apropie o nava extraterestra mare.Nu or sa mai poata ascunde mult timp informatia asta fiindca deja unii hackeri de prin Rusia si China au si pus ceva pe net ceva date furate de pe la americani.Cineva de specialitate din Rusia care este un profesionist in materie de construit rackete si foarte tare in astro-fizica a facut un calcul referitor la viteza de deplasare a acestei nave extratereste si daca viteza se mentine cum este ea acum, nava extraterestra va ajunge pe orbita Lunii in anul 2026 pe la jumatatea anului. Daca este o nava automata sau este condusa de fiinte inteligente nu se poate da un raspuns momentan.Treaba cu Nibiru e pura fantezie a unor nebuni de prin Las Vegas si a unor reporteri care vor sa faca sensational pe posturile lor = nimic mai mult. Oricum, mai devreme sau mai tarziu venirea oficiala a unor extrateresti pe TERRA era de asteptat.Deabia astept sa vad cum le fuge pamantul de sub picioare la bisericosi si la fariseul de PAPA de la Vatican cu toate prostiile lor made in Italia.Italia pe primul loc in Europa ca cea mai mincinoasa tara din toate punctele de vedere.O sa se stearga lumea la popo in curand si cu ALLAH ALLAH YA BABA de pe la arabi.Deja eu mixej ceva melodii in ciuda arabilor pe tema asta - si camila o sa rada de ei cand o sa ai vada pe extraterestri. SALAM, SALEAM, HABIBI, bine ati venit pe TERRA Extraterestrilor! - Avem petrol distilat 1000 la suta pur pentru nava voastra - ce dati la schimb?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru REMiXDJ):

Cred ca n-ar trebui sa-l judeci, avand in vedere ca si tu crezi toate prostiile.

| relian a răspuns (pentru REMiXDJ):

Deci americanii aia is niste idioti, dar se pare ca tot idioatii aia au nu stiu ce tehnologie care au vazut nu stiu ce nava laughing esti cel mai tare.Deci idiotii spun povesti, pe care le crede si cel care pune intrebarea aici, dar tot idiotii aia ascund informatii, al dracu pe care atentie le crede cine? Le crezi chiar tu, asa si care este diferenta cand vin niste informatii de la idioti? Pff frate mai sunteti din astia pe aici? Sau crezi ce fac sau zic idiotii tocmai ca informatia vine de la alti idioti care spioneaza idiotii americani laughing de le fura secretele si tehnologia.Ba voi singuri nu puteti oare sa ganditi? Ca de aia va pus cine va pus capu ala pe umeri, vi la pus sa ganditi, nu sa repetati mecanic ce zic altii.

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Nu, categoric nu.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Daca aterizeaza in Romania va zic eu ca secunda urmatiare fac stanga in prejur si pleaca acasa?