| Megas a întrebat:

Credeti ca exista viata dupa moarte?
este mai reala acea viata? avand in vedere in acesasta "realitate" 99.9% din atom este spatiu gol.
ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Cu siguranta ca exista viata dupa moarte.In primul rand cred tot ce scrie in Biblie, apoi sunt marturii ale unor oameni care au experimentat moartea clinica.http://www.viatavesnica.ro/......ea-clinica

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luand-o logic, nu poate exista viata dupa moarte. Luand-o crestineste, poti crede ce vrei, eu nu te combatwinking