| Dmesss a întrebat:

Credeti ca Lucifer ar fi fost mai potrivit pentru postul suprem? Credeti ca am traii mai bine daca ar fi reusit Lucifer sa isi impuna candidatura la postul suprem? Haideti sa strangem sase miliadre de semnaturi si sa ii aducem la cunostinta Domnului ca vrem sa ne alegem zeul ptrintr-un act democratic, nu sa fie El ca si Ceausescu de la an la an, sa faca ce vrea cu noi si sa ne trimita unde vrea. Semnati petitia de pe siteul www.maidalinsangesipedumnezeu.com, daca vreti ca viata voastra sa nu mai depinda de o zeitate.

Răspuns Câştigător
| MeScorpion a răspuns:

Dmesss cred ca dzeu a invatat sa urasca doar pentru tine.
Porbabil daca o ti tot asa isi va prezenta demisia si va face schimb cu Lucifer doar pentru a te chinui pentru totdeauna in infern.

19 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Se pare ca tu ti-ai ales stapanul.Nu stiu cati dintre oameni ar alege sa aiba un sef rau,mincinos,plin de ura, betiv, si curvar.Dar de buna voie sa-ti alegi un stapan care te va chinui in iad o vesnicie? Si nici pe pamant nu te lasa sa ai bucurie si pace.Doamne fereste!

| NoChanceForUs a răspuns:

@Dmesss : De ce să semnăm chestii, când se poate face altceva:
Shut theee FUUUUUUUCKK up!

| DorelSudoru a răspuns:

Dmess incerci cumva sa copii cu numele un alt user?laughing

| Kosuchin a răspuns:

Pssssfffft, eu as face treaba mai buna decat cei doi la un loc... >_>

| Pomar a răspuns:

Dmesss nu merge link-ul! laughing foarte tare intrebarealaughing Poate ajung si eu prim-ministru daca o votez...

| MindFreak a răspuns:

Unii chiar cred că sunt niște băieți în cer, care conduc samavolnic lumea și daca te rogi o să te ajute să-ți treaca durerea de-un picior?
Superb!

| Dmesss explică:

@maamulos am 22 de ani, am mai avut un cont dar mi l-au stricat, nu va las pentru ca imi place sa va oftic, nu sunt obsedat de tema dar am observat ca doar tema asta incita la ura.

| Dmesss explică:

@IceShadow, nu am nici un interes sa mearga linkul. Daca ai prins ideea e de ajuns. Eu, cu siguranta as ajunge presedintele Statelor Unite daca as reusii sa rezolv situatia asta.

| Dmesss explică:

@LightYagamiDN dspre ce user e vorba?

| Andrei7520152 a răspuns:

Lmfaobig grin vad ca merge trollareala

| Bunny a răspuns:

Lucifer,Dumnezeu,ingerii etc, chiar crezi ca exista? Daca te nasteai in religia budista nu se schimba situatia? Sau daca traiai pe vremea faraonilor cand se inchinau animalelor, mai vorbeai tu de lucifer? Fiecare are dreptul sa isi aleaga in ce sa creada.Nu cred ca te obliga asa-zisul dumnezeu sa crezi in el. Daca vrei sa crezi in lucifer nu te impiedica nimeni.Asta nu inseamna ca trebuie sa ii aduci si pe altii dupa tine.Cum nu e o dovada clara ca exista dumnezeu sau allah, asa e si in cazul lui lucifer.Deci pana la o proba contrarie tu vei fi exact ca ceilalati.Vei crede in ceva in care e foarte probabil sau chiar sigur sa nu existe.Mai bine iti creezi tu propria credinta decat sa te directionezi in functie de cele existente.
Baftawinking.

| GyeBaek a răspuns:

O intrebare te-ai lovit la cap.

| solumaam a răspuns:

Am mai pus intrebarea asta pe aici:
Cati ani ai copile?
De cand ai cont aici ai pus numai intrebari idioate laughing
Lasa-ne ca TPU-ul este plin de al-de voi!
Vad ca esti obsedat de tema:

Credeti ca Lucifer ar fi fost mai potrivit pentru postul suprem? Credeti ca am traii mai bine daca ar fi reusit Lucifer sa isi impuna candidatura la postul suprem? Haideti sa strangem sase miliadre de semnaturi? (mai mult)

(22 răspunsuri)
Daca in a saptea zi din creatie, Dumnezeu s-a odihnit, asta inseamna ca a obosit in cele sase zile?

(18 răspunsuri)
Am mai pus intrebarea asta odata, dar nu am primit un raspuns pe masura. Poate de data asta, cineva...: Dumnezeu ATOTPUTERNIC, poate crea o piatra pe care nici el sa nu o poata ridica?

(9 răspunsuri)
Efectul poate schimba cauza din care a provenit?

| claudia01 a răspuns:

Superb! Asa ceva incita spiritele... Minunat!

| XXXL a răspuns:

Mai aveti pretentia sa va spunem rromi

| Liviu a răspuns:

Hmmmm
Fa o plangele la Sediul Lu' Dumnezeu'
Lasa membri TPU sa iti "aranjeze intalnirea cu Dumnezeu "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cuminte dmess.ca nu e nevoie.stii ce spune nr 666? cand va fi inserat cu laser pe frunte tuturor? tu esti al meu,eu sunt al tau, de buna voie vii la mine, eu nu te fortez.vad ca tu ai ales deja.cine stie? fortat de rigorile impuse de societate, probabil si eu va trebui sa aleg una din doua daca voi trai pana atunci.dar tineretul in general urmeaza calea ta.adunare frumoasa.

| RazvanIce a răspuns:

laughing Hai ca a fost amuzant!