| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca unii oameni intra in viata noastra, cu un scop anume?
http://www.youtube.com/watch?v=bLltt5cPDOc

Ce parere aveti? Vi s-a intamplat, puteti da exemple de astfel de persoane?

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Omul isi plinge doar durerea...

| victor333 a răspuns:

Nu e nici un scop e doar perceptia omului mai putin deschis la minte cand vine vb de astfel de lucruri de aici si cei care inca cred in Dz

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Eu nici nu stiu cu ce scop exist...

| Mădă0611 a răspuns:

Nu exista scopuri. Eroare cognitiva, corelatie iluzorie: Illusory correlation – inaccurately perceiving a relationship between two unrelated events.

| Wøodenpints a răspuns:

Mie deja îmi vine să vomit...

| Delicacy a răspuns:

Întreabă-i pe cei care suferă de handicap locomotor în legătură cu asta.Majoritatea vor spune că au găsit un îngerthinking