| ileanaadrianastan a întrebat:

Credeti ca va izbucni al treilea razboi mondial in ziua de 11 noiembrie 2010? Parerea mea e ca va izbucni daca trebuie. Daca vor Ei, Mogulii Bilderberg. Ori daca ii lasa extraterestrii.

12 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Am si eu var sonat neam de sri-st. Studiaza conspiratiile microbiene. Vrea sa publice si el la Editura Miracol, poti sa-l bagi pe felie?

| Razvan a răspuns:

Clar. O sa le dam la familie "verzisorilor" cu coarne.Parca vad:
Romanul:"Ba bagamias $%^& in familia ta ce cauti aici?"
ET:"1982154867463"
Romanul:"Mortii tai te dai destept. Ia stai sa ad` sapa, te fac friptura madarfacarule"
ET:555555
Romanul:"Ce zici ma? Te iei de mine? Am sa fac din ochii tai sticlosi bile de biliard, aratare ciudata.Na de aici"
ET:!
I lav mai pipalwinking

| Dmonik a răspuns:

A trecut 11 noiembrie pe langa mine ca gandul. Stiu, am fost la o petrecere. Mi s-a parut ca am auzit ceva suspect la un moment dat. Nu mai tin bine minte ce era, o fi izbucnit si n-am fost pe faza?

| GyeBaek a răspuns:

Eu zic ca nu adica nu mai e mult pana atunci, si situatia e pre calma. Daca va incepe, pana acum 2 tari mari trebuiau deja sa fie rivale.

| Floreenofficial a răspuns:

Da, asa e! Cica a prezis Nostradamus.Si sa stii ca tot ce a zis ala s-a adeverit. Oricum nu-mi pasa.Am bal pe 4 sau 5 asa ca sa izbucneasca. rolling on the floor

| alexshobyx a răspuns:

Nu avea cum sa fie al 3-lea razboi mondial...ce draq, tocmai de ziua measad ...era nesimtire curata, si am mai si facut 15 ani happy

| Anakatsu a răspuns:

Alta persoana plictisita de viata sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah ileano, dar ce'i cu poza aia, a intrat la acoarele (a suferit interventii photoshopice)?
Cred ca, daca va izbucni, te caut intai pe tine, sa-ti trag un glonte in cap (n-ai nimic in el)! - ce dreaqu, trezeste-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti la fel de blonda ca lomna2010 care zice ca mai e pina pe 11 noiembrie 2010. La voi timpul merge ca racu, inapoi. Sa rid sau sa pling cind vad cit e de intelijenta generatia lui Mc Donald's?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nenea bro da matale te-ai mai insurat? sau tot asea o arzi cu burlacia.nu te doare mana?

| CosmicLoveLight a răspuns:

Ileana lasa ce mai spun unii alti, pe majoritatea oamenilor de pe Pamant ii cam sperie schimbarea mai ales moartea si necunoscutul.Imporatant ce faci in prezent nu ce va fi in viitor, viitorul nu este batut in cuie poate fi schimbat totul sta in gandirea noastra noi suntem creatorii lumii din jurul nostru. Sfarsit nu exista ci un nou inceput ca nu va mai fi civilizatia noastra asta e alta poveste. Apropo fratii nostri din cosmos nu incalca una din Legile Universale acesta fiind Liberul Arbitru daca noi preferam sa traim cu o judecata primitiva si manipulati si condusi de falsi lideri ei ne respecta alegerea.Lasa sfarsitul si gandeste-te ca viata e frumoasa asa cum e ea, multe provocari si surprize.
Numai bine si liniste Sufleteasca!