| bluesky a întrebat:

Credeti in fantome? Ati avut parte de fenomane paranormale? Daca da, povestiti-mi! Sunt interesata de paranormal... vreau doar sa stiu, nu sa fac spiritism sau ceva de genul... Da sincer, as vrea sa vad o fantoma sau ceva paranormal...desi cred ca daca s-ar intampla as murii de spaima, as lesina poate.big grin

Răspuns Câştigător
| danut a răspuns:

Fantomele fac parte intregranta din Spiritism sau mai bine zis SATANISM, NU EXISTA FANTOME ci Demoni care iau infatisarea diferitelor persoane, chiar si caracteristici personale ale acestora. Existenta fantomelor ar creia premisele unei vietuiri dupa moarte ceea ce nu EXISTA la ora actuala. Toti cei ce mor nu mai stiu nimic iar trupul PUTREZESTE.

15 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Cum de nu m-am gandit sa va intreb ce experiente ati avut? Si mie imi plac la nebunie chestiile astea, desi nu am avut experiente din asta... inca.

| MM a răspuns:

Nu cred pana nu vad. Nu cred ca exista fantome, cred ca oamenii au o imaginatie bogata.Citeam inainte despre fenomene de genul acesta, ma uitam la filme si documentare cu asa ceva, eram interesata de subiect, dar mi-am dat seama ca nu e nimic adevarat.
Daca am avut parte de fenomene paranormale? Hmm, mi-au disparut banii din buzunar in autobuz. E paranormal sau doar normal, la noi?

| dima_5000 a răspuns:

Nu te juca cu asa ceva, ca pe urma n-o sa stii cum sa scapi.

| giulia_6563 a răspuns:

Sincer eu cred si as vrea sa vad asa ceva, ar fi ca o aventura...ar fi smecher sa iti auzi bataile inimii...bine ai venit in lumea mea si pe mine ma pasioneaza paranormalul

| Natassha a răspuns:

Nu exista fantome, vampiri, varcolaci, magie, etc.

| rastafari_2977 a răspuns:

Eu nu cred in ele, eu sunt ferm convins ca acestea exista entitari care exista in fiecare dintre noi doar ca in noi isi au locul intr un corp ceresc, sunt suflete ratacite din dimensiunea a 5 a daca vrei sa vezi ceva paranormal si sa fii trezita la realitate add me xxemolation.companyxx Nu is emo. lol.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in fantome, nu am vazut niciuna dar trebuie sa semene cu acelea din visele noastre urate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am venit in londra de 5 saptamana cineva mi-a zis ca in casa unde stau sunt fantome noaptea se aud zgomote pe hol pasi usi deschizanduse mi-e frica de nu mai pot ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt george daca vrei sa afli mai multe sau sa vezi da add la id kameleon93 si ati spun cum sa vezi fantome. vorbesc serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sunt george daca vrei fenomene paranormale da add la id kameleon93. vorbesc foarte serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai lesina daca deschizi usa morti o sa vin tate fantomele care au cazut la diavol daca e si satana singura ta sansa e sa lasi casa bantuita cu am vrut ea sau el ma rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt interesat, stiu ceva informatii despre fantome, spirite, sau demoni cum vreti sa le ziceti. Ce ati zice de o intalnire carola ii intereseaza asta? smug Ar fi marfa sa gasim o locuinta, sau cefa de genu asta pe la noi prin Romania. happyDin cate stiu eu, am cateva locatii prin Romania care as vrea sa le vizitez... dar restul nu prea vin din frica sau ca li se pare prostesc.

| Maria_Cristiana_1994 a răspuns:

HEY, Sunt Cristina am 11 ani si am avut un vis ciudat. In vis era vreo 12:30 ziua. Eram la o amica si deodata apare o femeie imbracata in negru si urla. Parca era posedata. Nu stiu ce inseamna dar daca ati avut experiente de genul sa imi raspundeti. sad

| Ralucacocacola a răspuns:

Pai si eu sunt interesata de asa ceva.am patit ceva.eram mai mica si stiu ca era iarna si ne duceam inca la scoala(se faceau inca ore) si mama fiind plecata in strainatate eram nevoita sa dorm uneori singura ca tatal meu pleca la servici seara.si mi s. a aprins dimineata devreme becul si televizorul. de 3 ori.in 3 seri in care eram fix singura acasa si sa fiu singura acasa se intampla rar. rolling eyes. imi pare rau daca te.am speriat si nu. nu am facut spiritism sau dastea.sunt noua in domeniu si vreau sa aflu si sa cercetez cat mai mult inainte sa fac acest pas periculos.Crede.ma e chiar foarte periculos.:*. ai grija de tine :*