| AndreChan a întrebat:

Vreau sa stiu mult mai multe chestii despre paranormal fantome spirite si chesti din astea, mi se tot intampla tot felul de chesti paranormale, se sting becurile se misca masa, patul, multe chesti care pentru unii par infricosatoare dar pentru mine e un fel de hobby, daca vi se intampla ceva de genul, puteti linistiti apela la mine daca, vreti imi puteti spune toata povestea chiar aici, cea mai infricosatoare intamplare va primi o funda, dar va fi si rezolvata

5 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Http://www.paranormal.ro/ Cauta aici. Cred ca e tot ce trebuie sa stii.

| MajorAsshole a răspuns:

Oau! vreau sa te cunosc, sa vad si eu cum se misca lucrurile singurebatting eyelashes

| AndreChan explică:

Piticot...sa stii ca poti scapa de acest lucru ridicandu-te din pat si incepand sa-i spui cat de rastit : e casa mea, patul meu, si camera mea, iti interzic sa mai treci pe aici, lasa-ma! daca nu trece urmatoarea seara va trebui sa apelezi la cineva care se ocupa cu acest fel de bantuire, se numeste bantuire reziduala, pana nu se dezlantuie si capata sens rau, bafta!

| Alleychan a răspuns:

Macar tu nu vezi oameni happy, pe care prietenii tai nu-i vad.

| Pitikot_6473 a răspuns:

Hey! E dragut sa intlnesc pe cineva care crede in ceea ce mi se intampla.Am si eu probleme de genul acesta.De exemplu:seara cand ma culc, imediat dupa ce am pus capul pe perna, incep sa aud cum cineva se plimba pe langa patul meu.Pe mine chiar nu ma deranjeaza dar este cam enervant pentra ca imi este greu sa adorm. Daca pot rezolva acest lucru da-mi mesaj! Multumesc anticipat.