| superGgirl a întrebat:

Credeti in fantome? Ati vazut vreodata una?

9 răspunsuri:
| Claudiuu a răspuns:

Putem sa ne certam, daca exista sau daca nu exista dar nu stim nici unul pana nu o sa murim (si pariez ca nimeni nu vrea asta ).A pus cineva o intrebare de ce ne chinuim sa stim ce nu putem intelege?

| Deniisze a răspuns:

Nu exista fantome. Ceea ce vezi tu la televizor este fictiune pura!

| Catherine a răspuns:

Sincer nu am vazut vreodata una...dar banuiesc ca mai sunt suflete care nu-si gasesc pacea ...si te asteapta pe la coltwinking:*

| chelie91ptm a răspuns:

Da, tu esti una dintre ele.

| bibigaby a răspuns:

Nu exista fantome! Plus ca nu am vazut una! Cred ca te uiti la "Fenomene strani" Nu e nimic adevarat! Poti sta linistita!

| EverybodyDies a răspuns:

Nu-l crede pe cosminbosu2011, nu exista asa ceva.Gandeste logic!

| cosminbosu2011 a răspuns:

Nu exista fantome doar spirite care poate sa miste si sa teleporteze chesti

| HuminiucEmilian a răspuns:

Cum a spus si cosminbosu2011, nu exista fantome, chiar daca vezi pe un anumit post TV (nu dau nume) Vanatoare de fantome nu este adevarat doar duhuri dar cea cu spiritele ca poate sa miste si sa teleporteze nu este adevarat sunt niste spirite nu este o fiinta umana. deci poti dormi noaptea fara grija laughing

| Diana14_2954 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva! Exista doar in imaginatia oamenilor. Parerea mea. daca voi vedea una... voi crede. pna una alta. nu-ti fie teama happykiss