| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți în previziuni și vizionari, clarvazatori gen Nostradamus și în teorii de astea misterioase? Ale conspirației sau cele cu mult MISTER.

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

In spate e altceva. Planurile se fac inainte cu 30-50 ani. Aceste planuri sunt comunicate celor ce inteleg prin anumite persoane, cum ai spus mai sus. Ulterior, se intampla. De exemplu chestia cu corona a fost ``prevestita`` si printr-un film prin 2011. Gasesti prin desene animate vizionare, precum ``the family guy`` sau ``the simpsons``. De exemplu, exploziile turnurilor gemene din 11 sept 2001 au aparut pe niste carti de joc prin 1980. Iluminati card games