| AvalohAlyn a întrebat:

Cui ii mai place cerul, Universul, planetele? Mie foarte mult, astronomia etc
Ma fascinează când ma gândesc la Univers și planete, stele și când privesc cerul îmi da o doza de mister.
Vouă nu?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Din pacate eu sunt destul de deconectata, prea rar ma pot uita la cerul instelat, caci in orase nu prea se poate din cauza poluarii luminoase.Nu vezi mai nimic magic.

| Robert160 a răspuns:

Da. Anumite lucruri au și mister pentru ca nu le-am cercetat, nu am ajuns acolo personal să vedem ce este.