| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa învăț și să studiez astrologia dar biserica și creștinii zic că e mare păcat,dar eu îmi doresc din suflet că mă fascinează stelele,Universul și previziunile dar cred și în Dumnezeu.
Totuși în viața se spune sa faci ce îți place nu? Și ce vina are știință asta f(sau mă rog semi-stiinta)asta frumoasa și atractiva?
Mie îmi plac stelele, Universul, planetele și vreau să studiez astrologia și puțin din astronomia că e putin mai grea.
Sa îmi urmez pasiunea?

1 răspuns:
| mentholinks a răspuns:

Desigur. Urmeaza ce vrei. Pacatul e hrana trupului.