| RAY a întrebat:

Cum ar fi daca daca teoria evolutiei ar functiona si in cosmologie?

daca exista mai multe universurii unele esuate, altele ca al nostru toate intr-o continua evolutie

1 răspuns:
| WhatheWow a răspuns:

Cam trasă de păr coerenţa întrebării tale dar cred că te referi la universurile multipe. Sunt doar speculații; dacă mai pot exista și alte universuri nu spun că e total aiurea dar cred că ne ducem prea departe... cu imaginatia bineînțeles.