| PedoBarbie a întrebat:

Cum arată un extraterestru?

Răspuns Câştigător
| PetruRaileanu a răspuns:

Http://imageshack.us/scaled/landing/469/roswel20extraterestru20nh6.jpg
poftim aceasta este adevarat (funda)

| fadnox a răspuns (pentru PetruRaileanu):

Asta e chestia spintecata din clipu care circula acum ceva timp? e fals, s-a dovedit

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru PetruRaileanu):

Ce a răspuns PetruRaileanu să știi tu PedoBarbie că a fost o înșelători care a pus pe jar o grămadă de sceptici. Însăși regizorul a recunoscut asta ca urmare a unui fel de părere de rău că ne-a înșelat.

| dodicuta a răspuns (pentru PetruRaileanu):

S-a demonstrat a fi o farsa.E doar o papusa.

26 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Like a boss

| RainboyDash a răspuns:

Un extraterestru nu arata neaparat cum il descriu filmele de la Hollywood. Un extraterestru poate si un mic organism unicelular care traieste pe suprafata lunii. Un extraterestru este orice forma de viata care traieste in afara planetei noastre. Este posibil ca in tot universul sa mai existe o planeta ca Pamantul, astfel extraterestrii care traiesc acolo arata ca niste oameni.

| Mădă0611 a răspuns:

Nimeni nu stie, nimeni nu poate crea unul in minte. Unii arata ca noi, unii asemanatori, altii nu au nici 0, 000001% din noi, fiecare arata in functie de mediu, daca unuia nu ii sunt suficiente 2 maini pentru supravietuire, o sa aiba cate ii trebuie, la fel cu ochii, gura, nasul, statura, tot.

| Exilee a răspuns:

Mai intreb odata, de ce extraterestrii au acelasi cod genetic ca al nostru si anume tetrapod?!
Sunt inventii umane astea... SI chiar de-ar exista, ma indoiesc c-ar arata precum il percepe lumea.

| ErrorFound a răspuns:

Pentru o specie avansata sunt esentiale urmatoarele lucruri:
-Un creier mare
-Membre flexibile si fiabile
-Pozitia bipeda
-Organe de simt cat mai apropiate de creier(pentru ca transmisia impulsurilor sa fie cat mai rapida)

Caracteristici speciale:
-Nu are par.
Explicatie:
Parul corporal nu are nici un scop la oameni si cu timpul va disparea. Idem in acest caz, si din moment ce au ajuns sa calatoreasca prin spatiu(poza lui PetruRaileanu), ei au avut parte de o perioada mult mai mare sa evolueze.
-Au un cap imens in comparatie cu corpul. Odata cu bum-ul informatic, se dezvolta si creierul foarte puternic.
Cam atat... Daca vrei o comparatie, tunde-te cheala, fa-ti un cap mai mare, bulbucaie-ti ochiii si uita-te in oglinda. Ta-dam!

| dracu14 a răspuns:

Ca un cimpanzeu chel cu un cap mare

| TheStory a răspuns:

Probabil exista milioane de fiinte in spatiu, acum intreaba-te cum arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun că n-au păr pe cap și arată ca Băsescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu stie.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Nu există! Toate pozele cu omuleţii mici cu cap mare apărute pe internet sunt false. Până şi regizorul a recunoscut.

| Dumniezău a răspuns:

Doar Dumnezeu stie...

Răspuns utilizator avertizat
| Sebastian1996 a răspuns:

Verde si mic.laughing

| dodicuta a răspuns:

Sunt gri sau maro si arata asemanator oamenilor, doar capul are alta forma si sunt mai scunzi.Vot?

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Uita-te la aia din Parlament, ca la cum ne conduc, sigur nu sunt de pe planeta astalaughing))

| LittleLady a răspuns:

Dupa ce am vazut imaginea de la PetruRaileanu am constatat ca e aproape ca un om, dar paca are capul mai mare, probabil d asta se zice ca ei sunt mai inteligenti decat noi.laughing

| LittleLady a răspuns:

Ca Justin Bieber! laughing laughing

| w0nderboy a răspuns:

Ce întrebare tâmpită, iartă-mă ca-ti răspund.

| sticla09 a răspuns:

Ca dumnezeu, adica cum vrei tu. foloseste-ti imaginatia.

| Smo3keWeeD a răspuns:

Du-te la oglinda putin...e fix acololaughing)))))

| ray177 a răspuns:

Uita-te in oglinda.