| Regedesubmunte a întrebat:

Cum credeți că vor arăta oameni în viitor?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Dacă educația nu va avea parte de niște schimbări radicale pentru ce ne rezervă viitorul care va fi aproape în întregime automatizat, cel mai probabil majoritatea vor fi ca niște vite care spre deosebire de vite nu dau beneficii(sau poate vor da, cine știe), vor fi leneși și dobitoci. Ca aspect probabil vor fi mai grași dar având în vedere că poate tehnologia va avansa și în materie de nutriție niște amărâte de prafuri îi vor ajuta să se mențină deci e o șansă mare să arate cam la fel.

8 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Probabil se vor naste cu telefoanele in manalaughing

| drutzix a răspuns:

Mai inalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, dacă evreii vor instaura comunismul global, probabil tot ce va rămâne atunci din populația planetei va fi cipată și transformată în sclavi. Dar nu cred că se va ajunge până acolo pentru că lumea începe să se trezească la realitate.
Dacă am reuși să scăpăm de cancerul creștin și să introducem cât de cât în viziunea politică religiile antice, ar fi un pas uriaș al omenirii.

| TheSpell a răspuns:

Vor încerca să-și simplifice viața cât mai mult pe viitor.
Vor fi ca niște legume controlate de roboți.
Ba chiar am auzit că se vor face roboți încât să poți face sex cu ei, so.

| TheOneTime a răspuns:

DIn ce am auzit, noi vom fi mai inalti, dar nu schimbati prea radical.

| Natsuki a răspuns:

Lenesi,cu roboti in jurul lor care sa le faca toate. Curatenie, mancare, sa le de-a de mancare etc

| Vasileion23 a răspuns:

Americanii cam terminati, cu trump presedinte nu vor supravietui mult. Mexicanii bine mersi, dupa zid. Britanicii o sa moara de foame fara ue. Francezii o sa ramana doar cu croissanturile si omlette AU fromage. Spaniolii cu corason si barcelona, iar romanii, inapoiati cum sunt, tot la "puie monta" o sa fie, sub formele ei stilizate, "duie mragnea, guie mrindeanu, iuie mordache". Alta intrebare?

| utilizator779 a răspuns:

La fel