| blackmesa a întrebat:

Ce parere aveti despre viitor?
Cum va arata el dupa opinia voastra?
Dar Romania ce viitor credeti ca va avea?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca o sa ne conduca generatia Disney eu ma mut in alta tarastraight face

| baru a răspuns:

Salut. Nu exista viitor. Exista numai prezent. De acea se spune, sa traiesti clipa, sau sa traiesti acum si aici. Pa

| ATHOS a răspuns:

In principiu fiecare dintre noi isi construieste propriul viitor. In ceea ce priveste viitorul comunitatilor ar fi prea multe de spus.
Bafta!

| AdelinaC a răspuns:

Viitorul este asa cum ti-l faci

| RUMBURAK a răspuns:

O parere sumbra, pesimista.destul de incurcat.framantat de razboaie si catastrofe. tu ce crezi? daca acum e asa!

| denismaria92 a răspuns:

In Romania viitorul suna, suna ocupat