| AmelyRain a întrebat:

Cum descrieti o persoana ciudata? Nu neaparat intr-un mod neplacut ci doar ciudata.

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

O persoana neinteleasa. Nu inteleg de ce apa se transforma in vapori (asta daca nu stiu) si-mi spun in minte: "ce bizar, ciudat!" Asa si cu oamenii..."ciudati".

Apache
| Apache a răspuns:

Nu cred ca exista persoane ciudate ...doar diferite
si atunci poate si eu ma pot considera ciudat

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Persoanele nu sunt ciudate.Ciudate sunt doar intamplarile pe care le fac aceste persoane.Intr-adevar lumea este diferita, dar in niciun caz nu poti spune de rau unei persoane.Descriu persoanele dupa ceea ce fac ele.

Sper ca te-am ajutat happy

| whatevernvm a răspuns:

Persoanele ciudate pentru mine sunt majoritatea celor ce se prezinta in ziua de azi.
Cineva ciudat pentru acele persoane sunt eu.

| CherryLove a răspuns:

Pai cum poti sa descrii o persoana ciudata din moment ce deja o descrii? Ciudat ce-i drept nu inseamna mereu ceva rau poate sa aiba sensul de a fi diferit. Depinde de ce face persoana in cauza sa fie ciudata. De altfel nu inteleg ce poti sa descri.

| iEmonel a răspuns:

O persoana care seamana cu mine.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Nu există persoane ciudate.

Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare suntem ciudati, dar intr-un mod mai special, aparte happy eu sunt ciudata, ma gindesc de vreo patru ori la un cuvant inainte sa-l spun, el este ciudat ca e mic si Doamne cate ii incape in capul ala."Ciudatenia" ca sa spun asa este un caracter ce descrie o persoana, latura adevarata, sau cea necunoscuta. Vai, Doamne ce raspuns ciudat am mai dat si eu. Chiar si raspunsul meu e un pic ciudat laughing