| teiubescmultmultmult a întrebat:

E ceva ce nu veti uita niciodata? Descrieti momentul, fie el placut sau neplacut.happy

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

E ceva neplacut si anume cand prima mea prietena a venit si s-a despartit de mine. As fi acceptat decizia ei dar a avut tupeul sa vina sa imi spuna asta de mana cu noul iubit, cand l-am vazut era un prapadit vai de viata lui si slab imi venea sa ii dau cap in cap pe amandoi le-am zis sa dispara din fata mea ca ii omor, de nervi am dat un pumn in perete de mi-am rupt 3 monturi dar a fost mai bine asa decat sa dau intr-o fata pentru ca nu am facut asta in viata mea si nu o voi face, si nu se punea problema il umflu pe ala fac box de 2 ani de zile asa ca la cum arata ala vai de el il aruncam peste gard.
A fost un moment groaznic din viata mea.

| teiubescmultmultmult explică (pentru MarianWLF):

Daca il bati, nu dai dovada de nimic, decat ca esti unul care umbla dupa o fata.cel mai bine e sa-ti gasesti si tu o alta prietena!:-)

| MarianWLF a răspuns (pentru teiubescmultmultmult):

Nu i-am facut nimic ma rog am trecut peste.

| positivity a răspuns:

Toți avem momente bune şi momente rele. Dar când ai în aceeași zi mai multe momente rele, înseamnă că destinul chiar are ceva cu tine.
Să-ţi povestesc: După jumătate de zi petrecute certându-mă cu singura mea prietenă, am mers în parc. Chiar dacă lacrimile îmi curgeau șiroaie, am preferat să rămân singură, decât să merg la ea şi să-i spun cât de mult înseamnă pentru mine.
Mă așez pe o bancă, şi stau câteva secunde acolo, până când observ o gașcă de băieți. Tipii respectivi arătau cam ciudat, dar nu i-am băgat în seamă până când.
Aud țipete. I-am privit atent, și am văzut o puștoaică de aproape aceeași vârstă cu a mea, țipa şi se chinuia să fugă. M-am ridicat de pe bancă, şi m-am îndreptat spre ei, chiar dacă știam că dacă sar la bătaie nu voi avea nici o șansă cu puterea mea de găină, dar măcar fata scăpa. Când am ajuns aproape față în față cu ei, le-am spus să-i dea drumul fetei. Nu au vrut, așa că l-am lovit pe unul dintre ei în burtă.
Şi așa a început scandalul. Fata a scăpat, dar i-am spus să anunțe pe cineva repede, știam că nu am nici o șansă în fața lor.
Îmi amintesc că unul dintre ei m-a întrebat dacă vreau bătaie, dar nu îmi mai amintesc răspunsul meu.
Ştiu doar că am luat-o la fugă, şi m-am ascuns după un copac, dar când ei au început să mă caute, a trebuit să îi încurc puțin pentru a reuși să scap. Dar, în final am reușit să fug de ei.
A fost cu adevărat o zi încurcată, dar asta numesc eu viață ca în filme.

| teiubescmultmultmult explică (pentru positivity):

Super frumos! felicitari!

| TheKKosmyyn a răspuns:

Buna. Ooo da. La gradinita am vomitat. Si m-a pus educatoare sa sterg.=]]]Blek.

| Yo21 a răspuns:

Cand am aflat ca prietena mea mintea despre mine prietenilor si prietenelor mele sad.