| anonim_4396 a întrebat:

Cum descrieti voi un om cu personalitate?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

neuniform, ieşit din tipare, remarcabil...

| Gogu06 a răspuns (pentru NOname):

Remarcabil, excelent raspuns!

| NOname a răspuns (pentru Gogu06):

hee hee zici?

| Gogu06 a răspuns (pentru NOname):

Mi-ar fi placut sa o spun eu dar, doar am aprobat tongue

| T0T a răspuns:

Un om care e el însuși.

| J0B0MAT a răspuns:

Cu totii avem personalitate, in afara de bolnavii mintal.Personalitate e diferita la fiecare om in parte, ea ne face speciali, unici.

Răspuns utilizator avertizat
| suffarstar a răspuns:

Plictisitor

| anonim_4396 explică (pentru suffarstar):

De ce?

| suffarstar a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca e la fel ca restul celorlati, e banal. Toti oamenii au personalitate, se straduie sa joace diferite roluri. Personalitate vine de la cuvantul grecesc "persona" care inseamna "masca". Mastile sunt inutile si plictisitoare.

| anonim_4396 explică (pentru suffarstar):

Eu credeam ca un om cu personalitate e tocmai acela care nu joaca niciun rol, e sincer si nu cauta sa-si ascunda sau sa-si accentueze calitatile si defectele. E dintr-o bucata. Daca un om cu personalitate e plictisitor, cum descrii un om fara personalitate? laughing

| suffarstar a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa zic toti oamenii, dar este usor de observat, toti avem un simt al individualitatii mai mult sau mai putin voluntar.
https://youtu.be/APx2yFA0-B4
Eu greu de descris, nu se poate imagina. Poti doar sa fii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fi tu insuti nu inseamna ca ai neaparat personalitate. Poti avea una destul de fada asa ca nu stiu ce rost are sa mai vorbesti de personalitate in cazul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Remarcabil.

| AndreeaDeiia a răspuns:

Un om care nu cedeaza presiunilor, ramane la fel ne se muleaza dupa alte persoane doar sa le fie pe plac. Prefera sa fie oaia neagra decat oaia alba prefacuta.