| IamPeterPan a întrebat:

Cum pot dezactiva screen serverul? Sau sa il fac sa nu imi mai apara. Chiar daca dau la multe minute nu tine cont de ele si imi pare foarte repede

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Dai properties dacă ai xp sau windows 7 personalize și faci cum vezi în poză

| Yugeen a răspuns:

Salut,

Daca te referi la screen SAVER uite-te in imaginea de mai jos; sper ca ti-am desenat destul de clar :) :

http://img52.imageshack.us/img52/6950/image0206j.jpg

Te mai astept cu alte neclaritati, daca mai ai :).

Numai bine! :P

| IamPeterPan explică (pentru Yugeen):

Destepti sunteti aman2. laughing Ai incercat sa faci chestia aceasta? Sigur ca nu. Daca o faceai vedeai ca ti se inegreste ecranul.