| codgaby a întrebat:

Daca ai mai avea o singura zi de trait cum ti-ai petrece-o?

Răspuns Câştigător
| DorelSudoru a răspuns:

Nati mai putea face nimic chiar daca va laudati atat...
@SelenaGomez Nu ai putea
@cryssu2008 Ai fi prea deprimat pentru ati vedea prieteni
@AtomiKSk8x exact
@UbexFlo Nu cred ca ti-ar mai arde de ***
@nicoletalavinia14 Nu cred ca ai putea
@TraficantDeCauciucuri Nu mai bine mori virgin. poate gasesti ceva dupa moarte big grin
As sta singur si as ruga pe cineva sa-mi faca rost de marijuana...
Asa spart cum o sa fiu stau ma relaxez un pic si ma arunc de pe bloc...macar stiu ca simt adrenalina si nu mai trebuie sa sufar atat pana la momentul cand voi muri...

15 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Ma sinucid sa scap mai repede

| ieu a răspuns:

M-as indragosti...happy

| DBlack a răspuns:

M-as omora. pentru ca n-ai cum sa-ti petreci o zi distrandu-te, stiind ca a 2-a zi totul se sfarseste. totul tine de psihic happy. de ce credeti ca nimeni nu stie cand moare? si toti spun ca nu-i bine sa iti aflii viitorul, sau cand mori. pentru ca daca aflii cand mori, iti distrugi viata

| cryssu2008 a răspuns:

Daca as mai avea numai o zi de trait mi-as duce la indeplinire cea mai apriga dorinta, dupa care mi-as petrece ce a mai ramas alaturi de prieteni happy Viata-i scurta, gustu-i lung happyhappy

| DrDeath a răspuns:

Incercand sa ajung in America.

| DrDeath a răspuns:

Visul meu este sa ajung in America.Cred ca as face tot posibilul sa ajung acolo.

| lplostonyou a răspuns:

As ruga o fata sa ma dezvirginezehappy

| nicoletalavinia14 a răspuns:

As face toate lucrurile pe care mi le-am propus vreodata sa le fac...

| poliku a răspuns:

Eu as face nu stiu pentru ca logic nu ai cum sa stii ce ai face din moment ce sti ca asta nu se va putea intampla si nici nu poti presupune ca ai face acel ceva pentru ca nu ai cum sa stii ce vei face in viitor(nu imi spuneti mie ca eu chiar asa as face). Insa poti doar sa-ti imaginezi ce ai face.Asa da suna mai binebig grin

| alinutza_4400 a răspuns:

As da o petrecere, as face tot ce e interzis si ce n-am incercat pana atunci!(la sfarsitul zilei as vrea s fac un bine omenirii s mor eroina:as impusca cativa prosti care degradeaza societatea si spulbera ultimele faramituri de bun simt si bunatate, pe cei care contamineaza cu prostia lor pe cei din jur)

| Carllla a răspuns:

Aş face exact lucrurile care îmi plac cel mai mult!

| c4t4lin a răspuns:

Pana acum cateva raspunsuri de oameni deplasati laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca orice zi normala. Timpul si soarta nu pot fi schimbate, Mult noroc.

| UbexFlo a răspuns:

Sunt minori pe aici nu prea e posibil sa zic laughing

| AtomiKSk8x a răspuns:

Foarte Trist as tine durerea in inima mea rolling eyes