| Happyjump a întrebat:

Daca maine ai afla ca mai ai de trăit numai o zi, cum ti-ai petrece ziua?

5 răspunsuri:
| Mariana2B a răspuns:

As face fericite persoanele pe care le iubesc happy A-si petrece timpul alaturi de cei dragi mie.

| cryssu2008 a răspuns:

Nicolae Iorga spunea " Pierdem in viata ani, si la moarte cersim o clipa"... daca as sti ca mai am o zi de trait, as merge sa vad toate persoanele dragi mie, prieteni, familie, locuri dragi...

| Fernando9Torres a răspuns:

Cum as petrece-o? pagand p8L@ in tot ce misc(la propriu), dupa i-as lua cu mine(ce minte odihnita am)

| Anonimaa27 a răspuns:

In primul rand as sta alaturi de cei dragi. Apoi as spune persoanelor lucrurile pe care le cred despre ei, as merge la tot felul de filme si in parcuri de distractii. Cu alte cuvinte. as trai ziua la maxim.

| miru2000 a răspuns:

As face cat mai multe lucruri pe care voiam sa le fac.