| SilentRain a întrebat:

Dacă ai mai avea o săptămână de trăit, cum ți-ai petrece zilele?

56 răspunsuri:
| SilentRain explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Sigur e mort de beat, fmm de dobitoci din cauza lor mor și oamenii nevinovați

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Abia se misca.
Si nu e doar mort de beat, se vede pe el ca a si prizat ceva.

| Drimmero a răspuns:

Tu esti grav pe depresie, numai intrebari d-astea despre saptamani si zile de trait ne dai )). Cel mai probabil as avea o criza de nervi in una din zile, mi-as baga si mi-as scoate constant in ea de viata ofticandu-ma ca ma duc, voi fi cu moralul la pamant fiind iubitor de viata, iar zilele alea ma voi gandi doar la asta, nu cred ca m-as putea redresa, nu ai cum...te-ai amagi degeaba.

| Celcestietot a răspuns:

Tocmai ce am fost deranjat din somn. M-a trezit un RO-Alert de pe telefon, acum sunt creaturi pe afara... cred ca este ultima mea saptamana :O!

| SilentRain explică (pentru Celcestietot):

Eee lasă că tu oricum aveai întâlnire cu tacto

| Celcestietot a răspuns (pentru SilentRain):

Cu,,T'' [mare] sad!

| SilentRain explică (pentru Celcestietot):

N-ai sa vezilaughing)

| LoveSleep a răspuns:

Mi-aș da demisia și aș face un video de dezvoltare personală "cum sa traiesi fara sa mai muncesti o zi in viata ta".

| Frank51 a răspuns:

Exact la fel ca si pana acum. Cam asa se intampla de fapt, nu sti cat duci si ar trebui sa iti pese mai mult de unele lucruri.

| gemeni6226 a răspuns:

In mod sigur nu m-as mai duce la servici si poate as cere iertare de la toata lumea sa ma ierte daca am gresit cu ceva sunt om deci pot gresi si le-as spune ca doresc sa fie fericiti.

| Apokales a răspuns:

Cred ca in ultimele ore ramase as lua pe cineva cu mine, astfel moartea mea ar avea mai multa semnificatie.

| CleanHeart a răspuns:

Frumos, ca si acum

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Like a boss

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ai ceva imaginație. da mie nu îmi plac manelele și nici băutura. Prefer dulciurile big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SilentRain):

Gresit. Voiai sa dai de fapt link la asta - https://www.youtube.com/watch?v=7pxDT6XQxmg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ți se trage de la rudele tale creștine ei tot o ardeau cu sfaarsitu lumii și de astea, te-au hipnotizat si pe tine laughing

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Bai sa știi ca aici mai nimerit, mai puțin la hipnotizat
Nu am treaba cu Barbosul ceresc

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Eu cred că ești pe ultimul episod și nu ști cum să ne spui mai ai o săptămână și îți cântă fanfara bisericii laughing

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

*Fain poza ta de la profil*
Nu îs genul care sa ii placa lumina reflectoarelor, dacă era sa ma duc după Elodia ma duceam pe mod silent

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu cred că te primea acolo Elodia pe tine nici iadul nu te primește sorry ești pe cont propriu happy mersi pentru apreciere c. oaie

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nici iad nici rai, asta nu sună rău înseamnă ca rămân printre muritori de rand

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Azi sunt mai indulgent așa că purgatoriul te va primi cu brațele deschise

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Soarta mea depinde de tine laughing
Nu mersi, uite ca refuz și purgatoriul :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ok cale de întoarcere pentru tine nu mai exista.
Soarta ta și nu numai mereu o depins de mine, doar că de la un timp ți am oferit liberul arbitru'

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Sa depind eu de cineva? Mai bine mor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Când decid eu vei muri, nu e după tine nesuferito
https://youtu.be/LU3XwmLWZok
Numai una i silentRain

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Fugi și dormi e târziu pentru tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Never

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I prepare for the Noble War:
https://youtu.be/WFopnEv6GIk?t=11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil uitându-ma tot timpul la ceas.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Asa de mult îți place viata

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Suficient de mult încât sa nu renunț asa ușor la ea.Presupun ca tie nu-ți place

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi plac multe, asta nu însemna neapărat ca o sa și fac plaja pe linia de tren

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Sigur ca nu.Iti trebuie si un oarecare curaj sa faci asta.Sau lașitate.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Lașitate, pentru ca aleg metoda ce ușoară în loc sa caute soluții

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

De acord cu lasitatea, dar nu orice are soluții.
Dacă n-ai nimic de pierdut, de ce sa nu apelezi la solutia asta?

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca mai devreme sau mai târziu tot acolo ajungi, sa trăiești e o șansă unica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lost soul da tu cum ți le-ai petrece?

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Înainte sa plec a-și da câteva telefoane, thinking Vreau sa se simta mizerabil câteva persoane
După îmi fac o cafea, ascult muzica și o aștept cu drag pe cucoana moarte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am sa te mint, nu vreau sa plec singura de pe acest pamant, asa ca voi incerca sa adun cativa tovarasi de drum:}

| IamJoKeR a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu aș face același lucruwinking oare mai găsești tovarăși în ziua de azi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica daca luam COVID-ul? Vedeam ca aproximativ intr-o saptamana majoritatea se curata.
Acum serios, probabil ca as sta foarte mult timp in natura. Sa aud pasarile si greierii. Cum e in gradina mea. Nu am bani sa vizitez marile orase ale lumii. M-as multumi cu natura in care o sa ma reintorc pe vecie dupa saptamana aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, oricum nu ar fi ceva diferit de ce fac acum. Nu a-si face ceva asa Wow ce nu am mai făcut, astept sa treaca timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi le-aș petrece încercând să duc cu mine cât mai multe persoane. happy Glumesc, mi le-aș petrece cu tine.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Cum mine? Vrei sa experminetezi iadul inainte sa ajungi în el

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Dacă în viziunea colectivă iadul este ceva urât nu înseamnă neapărat că e așa, mai ales când de fapt e doar la suprafață nu și în interior, joac-o p-asta!

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Definiția din dex te cam contrazice, iadul este un basm urt el nu exista 'dar totus are puterea de a manipula gânderea umana'(nu a tuturor, doar unii)
Ție nu ți-e frica de Baubau? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu, mi-e frică de lucrurile care sunt într-un anumit fel nu de cele care par într-un anumit fel sau vreau să pară, mai joac-o și p-asta!

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Pfoooai, mai dat pe spate
Nu mai am replica

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

laughing))) hahahahahah
Nici eu nu am mai avut la ce ai scris tu. happy

| Justme79 a răspuns:

Hmmm greu de răspuns pentru că este foarte puțin timp rămas puteai sa spui măcar 1 an atunci spuneam tot dar așa nu știu ce să spun laughing) îți dai seama că nimeni nu se gândește la așa ceva

| ILoveCringe4427 a răspuns:

Raspunzand la intamplare la intrebari pe tpu.ro

| AndreiCraiova a răspuns:

Asa cum le petrec si pe cele de acum. Traieste clipa!