| Cumatrenco_Marin_1985 a întrebat:

Daca voi ati putea fi animal pe care la-ti alege? Argumentati.Cel mai bun raspuns va avea funda!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Sincer as opta pentru un pinguin pentru ca sunt foarte eleganti si exista tipuri ce traiesc exact in clima temperat-continentala. Trebuie insa avut mare grija cu el asa ca as opta pentru o soparla gecko. Sunt foarte funny, extrem de inteligente si foarte frumoase. O prietena buna are si sunt fascinat de rapiditatea cu care asimileaza informatii.

5 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Un animal? Sunt deja animalul care vreau sa fiu.

| mariukka a răspuns:

Eu as vrea sa fiu tigru deoarece e puternic, independent, liber, frumos.ma caracterizeaza cel mai bine. imi place sa ma joc....etc

| Doxi a răspuns:

As alege vulturul sau şoimul peregrin care este cel mai rapid zburator de pe Terra(321 km/h in cadere), deoarece as atinge viteze de peste 300 km in picaj as pute ajunge oriunde vreau, mult mai rapid de cat orice animal terestru(cel mai rapid fiind ghepardul in jur de 110 km/h), as avea o vederea asa buna in cat as vedea si o furnica pe sol de la zeci de metri in aer si mai ales pentru ca as putea zbura un vis care il avem toti in copilarie.tu de cate ori nu te-ai gandit ca daca ai putea zbura peste ceva sa numai ocolesti sau in alte situati diferite

| Nicoleta_D_Andreea_1998 a răspuns:

Papagal vorbaret laughing, as' putea imita pe oricine! smug

| razvanme87 a răspuns:

Caine..deoarece este cel mai bun prieten al omului si nu trebuie sa mearga la scoalahappy