| ȘtefiȘtef a întrebat:

Daca ai putea schimba un singur lucru din viata ta de pana acum, care ar fi acela?

13 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

N-am nevoie de schimbari fortate, schimbari de moment. Daca ceva trebuie schimbat vine de la sine si se schimba in timp, iar cum n-am nimic de schimbat... punct.

| blondissima a răspuns:

Nimic.

| Parmalat a răspuns:

Am avut ocazia sa omor pe cineva pe care ar fi fost bine sa-l omor si nu l-am omorat. Si acum imi vine in minte treaba asta si mereu imi pare rau ca nu l-am impins peste balustrada, as fi rezolvat o gramada de probleme.
Si nu m-ar fi prins nimeni, era un accident perfect.

| Luori a răspuns:

Doza de speranta.

| CrysisMD a răspuns:

Aproximativ totul.

| Claudiuu a răspuns:

Nu vreau sa ma leg de trecut pentru ca orice as schimba in trecut schimba si viitorul, prezentul fiind prea neimportant pentru ca se duce intr-o clipa asa ca totul se reduce la trecut si viitor.**O greseala pe care ai facut-o te poate salva de la una si mai mare iti spun eu din propria experienta.**

| ȘtefiȘtef explică:

Parmalat, chiar l-ai fi omorat? :O Ti-ar fi ramas pe constiinta... Oricum, cine era acel cineva?

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

As schimba...

tot! straight face
*Roboooot ***** caree vedeee majusculee. straight face*

| popescu_9120 a răspuns:

Prietenii.

| Cristianne a răspuns:

Viata mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.Soarta ne este scrisa si nu putem interveni.Numai bine.

| mFlorian a răspuns:

Buna intrebare.Ce as schimba?! I-as spune fostei prietene ca am iubit-o, o iubesc si nu pot trece peste faptul ca s-a despartit de mine.

| Cojeae a răspuns:

As schimba prieteni pe care ii am in niste persoane mult mai bune si sincere nu ca acum