| ady2607 a întrebat:

Daca ati putea schimba un singur lucru la voi, ce-ati schimba?

Răspuns Câştigător
| Alice_6278 a răspuns:

Daca as putea schimba ceva la mine as vrea sa nu fiu asa sensibila.sa fiu mai kurajoasa si sa traiesc viata din plin...

26 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-as schimba modul de gandire in anumite situatii.Si poate si daca as vorbi mai putin si mai rar ar fi mai binebatting eyelashes

| Silvia a răspuns:

M-as face mai readevil.

| Arthur a răspuns:

Dinţii de lapte, lenjeria intima, mama soacră, pata de pe sacou cu alta mai sexy, vecinii ...etc. Nu mă pot decide.

| Flav a răspuns:

Lenea.sad. siiii, de ce sa nu fiu sincer, si putin din orgoliu. Dar doar putin.hee hee

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vârsta... în rest sunt perfecţiunea întruchipată!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Varsta. Pentru Sensi BRO...Andrei: o data cu intelepciunea vine si batranetea. Si nu-i frumoasa de loc. Voi nu stiti inca...

| Barajag a răspuns:

As schimba blana astalaughing

| anad a răspuns:

Mi-as da mai mult curaj (ca imi lipseste la fel ca leului din povestea cu Oz)

| gigiro a răspuns:

Increderea in oameni.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

As mai adauga niste cifre in cont laughing

| remus a răspuns:

Increderea in oameni.

| lostcontrol12 a răspuns:

Culoarea ochilor. mi-ar placea sa am ochii verzi(nu lentile).

| simona_6231 a răspuns:

Fizic nu as schimba chiar nimic...insa asa la comportament as vrea sa nu mai fiu asa de impulsiva.

| darkstar a răspuns:

Sa renunt la ochelari tongue

| Sylx a răspuns:

Incapatinarea, asta ca defect. La aspectul fizic nu as schimba ceva.

| anda_1885 a răspuns:

Calendarul de pe peretebig grin e din 2009 si n-am timp sa-l schimb de aproape doua luni de cand a inceput 2010

| moftuliki a răspuns:

As vrea sa nu mai fiu asa ambitioasa in rest nu as schimb nimic momentan laughing dar peste cativa ani nu se stie nikiodata ce as schimba deci sunt indecisa big grin

| Deyuuutzaa a răspuns:

Hmm pai daca as putea sa schimb ceva... mi-as dori sa nu mai pun suflet la orice, dar si asa cred ca asta tine de fiecare vointa mai multa imi trebuie

Răspuns utilizator avertizat
| Pământul a răspuns:

Mi-aş face părul mai lung, instant. Ca cafeaua trei în una. De alte schimbări la mine nu vreau s-aud hau hau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai port chioambe, vreau si eu sa vad bine laughing
aqualuna, cu virsta vine si intelepciunea, deci nu ai ce schimbawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rasulhee hee. Pe langa faptul ca rad foarte des, nici nu pot sa ma abtin, indiferent de situatiehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As chimba sa fiu mai cuminte si mai responsabila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa nu mai cred atat de usor ca pestele adus e chiar pescuit si nu cumparat din magazin!

| criucel a răspuns:

Nu as schimba nimic! Daca fiecare ar putea sa schimbe cate ceva la el, atunci nu s-ar mai ridica aceasta intrebare!

| bulionul a răspuns:

Nimic big grin