Zbenguici
| Zbenguici a întrebat:

Daca ai putea schimba un singur lucru in lume, care ar fi acela?

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As elimina discriminarea complet din viziunea oamenilorwinking

April
| April a răspuns:

As elimina banii si as reintroduce trocul.

| BRG a răspuns:

Nimeni în afară de Creatorul universului care este Iehova, nu va putea să schimbe nimic.

| JeSa a răspuns:

Aş elimina DUŞMĂNIA dintre oamenihappy
Dar tu, draga mea?

| madalicious a răspuns:

As face bolile sa dispara, sa nu mai existe oameni bolnavi si morti din cauza bolilor.

Dar din pacate nu este posibil.sad

| anka a răspuns:

As face in asa fel incat sa nu mai existe boli. Daca e sanatate le faci pe toate.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

M-as transforma in superman.

| Alisa a răspuns:

Sa nu mai existe copii orfani/abandonati/avortati.

| asdgfhresry a răspuns:

As face ca toti oamenii sa se intseleaga, adica sa nu mai exista gelozie, invidie, dusmanie si diferentsieri. Cei care au bani se fudulesc prea mult si prind prea multe fite si asta ma cam enerveaza in general la cei din jur. Imi vine sa urlu cand vad pe cineva cum isi trage singur suturi in fund, spunand ca are o gramada de bani si si-a luat mare otrava de la sh...

| TheToxicNightmare a răspuns:

Sa nu mai existe rau.big grin

| bblock69 a răspuns:

Sa fie pace...

| tarziu a răspuns:

Lumea!

| jedi_7867 a răspuns:

Modul in care oamenii comunica intre ei.

| just|breathe a răspuns:

M-as schimba pe mine astfel incat sa fiu capabila sa ma imprietenesc si sa ajut pe toata lumea.

| 100%Diana a răspuns:

Rautatea si tristetea.

| andreea_1337 a răspuns:

Sa nu mai existe niciodata boli

| lucian99 a răspuns:

Oameni hippy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face sa dispara prostia...imi imaginez ce pefecta ar fi lumea fara ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As "anula" sentimentul de ura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As da oamenilor puterea de a-si gasi menirea lor in aceasta lume, precum si descoperiea provenientei lor.