| serban1234 a întrebat:

Daca ar veni sfarsitul lumii ce ati face ca un ultim lucru?

Răspuns Câştigător
| TeoTudor a răspuns:

Pai la mine sunt 3 variantewinking:
-M-as lasa de metin2
-I-as spune unei prietene cand de mult o iubesc(Caci pana acum nu am avut curajulhee hee
-As incerca sa ma impac cu niste prieteni cu care m-am certat
-M-as uita la HomeAlone2rolling on the floor
-As asculta Bon Jovi-Its My life de 1000 de ori(Am ajuns doar la 200)
-As incerca sa fiu milostiv pe alte MT-urilaughing
-Mi-as schimba firea
-Si ultimul lucru pe care l-as face dar stiu ca nu este posibil(Doar in imaginatia mea) sa orpesc sfarsitul lumii asa cum stiu eu mai bine
-Si sa incerc sa am o relatie cu o fata...:X
Astea sunt gandurile mele pentru intrebarea ta sper ca ti-au placut si ti-au fost de foloswinking

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mi-as imbratisa familia.E cel mai important lucru.

| Woodenpints91 a răspuns:

Probabil aş bea o bere. Şi aş face ce fac de obicei.
Mi se pare aiurea să faci ceva ce n-ai mai făcut în ultimile momente ale vieţii. Există posibilitatea să-ţi placă prea mult si să regreţi că nu ai făcut asta mai devreme.

| Inferno a răspuns:

As rade.

| WR104 a răspuns:

Fitness.

| pwp a răspuns:

As sta cu familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as imbratisa pe el.

| ALECSUTZU a răspuns:

Mas omora