| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Care ar fi ultimul lucru pe care l-ati face daca ar veni sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| danut a răspuns:

Sfarsitul lumi A VENIT iar eu ma rog lui Dumnezeu ca sa-mi ierte TOATE pacatele pe care le-am facut pana se mai poate face acest lucru, adica sa fie iertate.

6 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Probabil aș muri.

| Apokales a răspuns:

As trai cum am trait si pana acum, stand in izolare laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca as plange ca un copil pentru tot ce am facut rau pana atunci. Mi-ar parea rau si de ce nu am apucat sa fac pana la acel moment.