| DyaElla a întrebat:

Daca ati putea avea orice putere supra-naturala, ce ti-ai alege sa deti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să distrug toate bolile din lume și să las doctorii șomeri!
Pa, pa.

97 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Sa fiu invizibil, probabil ca as fi o victima sigura oricand as traversa strada pe zebra.

| summertime a răspuns:

As vrea sa pot controla mintile oamenilor si sa pot calatori in timp.

| RegalusDekaron a răspuns:

Sai pot ucide doar gandiduma la asta.pe toti...TOTI

| Eee_7625 a răspuns:

Sa ma intorc in trecut pentru cateva minute macar.straight face crying((( oh go on. ai sa vezi.:* unele lucruri le pierzi. pentru totdeaunahappy

| TheWiseOne a răspuns:

As vrea sa pot controla mintea celor din jur (inclusiv sa citesc ganduri, sa le influentez, sa spun "fa aia" si respectivul sa faca). sau sa ma teleportez in timp si spatiu.sau sa vindec orice boala.big grin

| Candice a răspuns:

As vrea sa pot sa stiu ce gandesc cei din jurul meu. Astfel as primi raspunsuri la multe intrebari tongue

| curioasa01 a răspuns:

Să citesc gândurile oamenilor. deşi cred că m-aş sinucide după vreo lună...

| Lexiiie a răspuns:

Ar fi multe variante :
1. sa pot citi ganduri
2. sadau timpul inapoi
3.sa opresc timpul in loc i nimeni si nimic sa nu se mai miste pentru cat timp vreau eu.
3.sa zbor
4.sa inteleg animalele
5. sa ma transform in cine sau orice vreau cand vreau

Răspuns utilizator avertizat
| AliceHappyGirl a răspuns:

Mi-as dori sa ma pot face invizibila.

| ElShaarawy a răspuns:

As vrea sa merg oriunde foarte repede.Cu viteza luminii. big grin

| Scuturici a răspuns:

As alege telechinezia(sa pot misca lucrurile). Nici nu stii cate avantaje ai avea: cand vrei sa fii singuti ridici un obiect si sperii lumea din jurul tau si fug,daca te enerveaza unul ridici o piatra de jos si i-o dai de cap laughing, daca iti este prea lene sa te ridici din pat aduci la tine obiectul pe care il vrei, sa sperii profesorii(sa ridici creta, sa deschizi catalogul si sa-ti pui numai de 10 laughing, In fine sunt o gramada de chestii pe care le poti face!

| deea_4470 a răspuns:

Pai as alege sa ma teleportez big grin
uu?

| Alexandrup a răspuns:

Cred ca toti v-ati uitat la prea multe filme X Men...

Răspuns utilizator avertizat
| Drafters a răspuns:

Sa pot controla Timpul si Spatiul.

| Drafters a răspuns:

Ce multă lume se uită la Heroes! Anyway - Timp și Spațiu rămâne pentru mine!

| Viviannnnnna a răspuns:

Sa opresc timpul cand vreau si CAT timp vreau...ca sa copiez la lucrari devil. rolling on the floor
si sa il dau inapoi happy
sau poate as deveni samara.sau varcolac.sau vampir thinking greu de ales rolling on the floor

| pinguluk a răspuns:

Sa dorm i-)

| Silvya18 a răspuns:

Ash vrea sa pot citi gindurile oamenilor happy

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

In caz normal as spune sa devin vampir laughing sau ceva de genu...Insa daca ar depinde de mine toate puterile posibile laughing dc nu?laughing

| Cry11 a răspuns:

Cred ca as vrea sa ma pot teleporta.

| maryucamary a răspuns:

Eu m-asi transforma in ceva pur. care poate zbura si poate face ce vrea unde vrea! happy fly!

| elicos a răspuns:

Sal teleportez la mine pe mo si sal imbat.Ca sa vad ce se intampla.

| Lotte_4915 a răspuns:

Sunt multe... cel mai tare as vreau sa inteleg limba animalelor si sa pot zbura (dar cu aripi, mi se pare frumos laughingwinking big grin ) dar din doua trebuie una, da? big grin hmmm... sa zbor desigur! big grinbig grin:d

| SaveMe a răspuns:

As vrea sa zbor, asta sigur m-ar ajuta in momentele in care as vrea sa fiu singura, ar fi minunat! happy

| veronica5390 a răspuns:

As schimba lumea!
intr-un cuvant

| deniisa a răspuns:

Buna. Daca ar fi sa aleg o putere supranaturala aceea cu siguranta ar fi sa pot citi gandurile oamenilor. Astfel as sti la ce sa ma astept de la fiecare persoana si nu as mai fi surprinsa de unele gesturi ale lor. Pa pa

| ℓίίίgнт a răspuns:

As vrea sa Zbor love struck laughing

| Def a răspuns:

1. pai mi-ar placea sa vad ce gandesc cei din jurul meu si sa le controlez gandurile.

2. asa ceva nu e posibil deci nu imi fac iluzii :d