| Flav a întrebat:

Dacă n-ai văzut încă o femeie care iubeşte, atunci n-ai văzut niciodată o femeie frumoasă. [ Camil Petrescu ]
Asadar, putem spune ca toate femeile sunt frumoase?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da flav. cred ca toate femeile sunt frumoase.au atatea de oferit si mari raspunderi pe fata pamantului.si sunt capabile de muuulta iubire, si iertare.

20 răspunsuri:
| Flav explică:

Crisu, la un alt comentariu spuneai ca ai prieten. So?

| Flav explică:

Bine, esti iertata.

| remus a răspuns:

Toate femeile sint frumoase, va sarut miinile si va doresc duminica minunata! Pentru lacrimi, zice soacra-mea sa dau si eu stupid...

| Barajag a răspuns:

De intrebat intrebi, dar poate ar trebui ca si barbatii sa dea un raspuns la cum vad ei femeile...sunt sau nu sunt frumoase! eu zic ca toate sunt frumoase prin felul lor de a fi...

| Barajag a răspuns:

Bai care dai stupide, vrei una in freza sau ce naiba se intampla cu voi, cititi mai bine intrebarile si apoi raspunsurile, nu intelegeti? intrebati-ne printr-un msj privat... ori credeti ca sunteti prea destepti dand stupid si nefolositor?

| Crisu_8081 a răspuns:

In momentul asta, nu iubesc pe nimeni...deci sunt fugly? worried

| Crisu_8081 a răspuns:

Cand am spus eu ca am prieten? laughing Nu mai am de cateva saptamani.In plus, daca mi-ai citit anumite raspunsuri... le spun din amintiri, din experientele cu primul meu prieten sau fac glume.

| Crisu_8081 a răspuns:

Vai, mi-ai luat o piatra de pe suflet! laughing Am sa ma indragostesc si eu candva...ca sa fiu mumoasa si secsi! :X laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

@ enigma:Nu ma intereseaza cine este... dar se baga in seama aiurea.Eu ma amuz copios pe seama prostiei Tinichelei laughing Daca este fata: ori i-a venit ciclul... daca este baiat: este un virgin frustrat...Hey,"cap-de-tabla", lasa-neeee lasa-neeee...ca ne-ai plicisit!

| lacrimi a răspuns:

Cu adevarat frumoasa!

| lacrimi a răspuns:

O femeie frumoasă pe care întâlnirea cu cineva n-o face mai frumoasă e una din cele mai triste reuşite ale biologiei.[Constantid Noica]

| lacrimi a răspuns:

Ploua cu ''stupid'', jur... ce oameni mai sunt si pe site-u asta!

| Luiza_4305 a răspuns:

Privita din 2 perspective: fizic si spiritual
Fizic:
exista persoane frumoase, iar numarul acestora creste considerabil cu ajutorul trucurilor( make-up), chirurgi estetice s. a. m. d
Spiritual:
femeile care stiu sa iubeasca, sa se comporte civilizat, manierat, sa respecte care cunosc adevaratul sens al vietii.
Insa, nu putem face o afirmatie exacta,, ca toate femeile sunt frumoase" caci pot exista si femei carora le lipseste si frumusetea interioara si cea fizica...
Nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-ti place!happywinking

| happy.....withoutyou a răspuns:

Sunt de acord Flav! Cind iubesti zbori! Zimbesti si rizi intotdeauna ca un trandafir romantic si inocent ce abia si-a ridicat capsorul spre soare! Iubirea a patruns in tine si esti atit de contagiata, incit transmiti maladia dragostei mai departe...Cind esti indragostita, creierul si inima se combina formind o un fluture magic ce zboara fin transmitind scrisoarea frumusetii spre exterior, si uite asa se formeaza magia pe corpul si fata domnisoarei!laughingO femeie sau in general orice persoana privita in ochi pare mai atractiva, mai senzuala, chiar ii patrunzi sufletul! Si la final, stii cum se spune:"E frumos tot ceea ce e privit cu dragoste!"

| doinitza a răspuns:

Tu crezi ca toate femeile iubesc?

| viki a răspuns:

Bineinteles, toate femeile sunt frumoase in felul lor.happy

| tinichea a răspuns:

Aici este vorba de frumusetea sufletului si de nimic altceva. atunci cand cele doua fete ale frumusetii se intalnesc (suflet si trup), se numeste coincidenta (fericita, nefericita...).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sint dar noi nu le vedem decit pe cele care intram in contact direct cu ele in ce priveste dragostea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti spun altfel, nu exista femeie urata, ci numai barbat care nu a baut indeajuns de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@crisu-nu-i copil mai, este un frustrat destul de mare. poate fi chiar gabrielutzu in persoana. oricum, il compatimesc.
@tinichea-fara numa, fara numar! da frate cu stupide cat te tine mana, ca nu ne deranjeaza, cel putin asa ne facem si noi o parere despre tine.asta daca mai era nevoie. oh go on