| anonim_4396 a întrebat:

Dragele mele cititoare, eu sunt persoana care va aduce in fiecare zi un zambet si un ras in casele voastre, nu vreau sa par aiurea dar pentru mine voi reprezentati prima minune a lumii, sunteti pentru mine tot ce inseamna fericirea, aerul pe care il respir, apa pe care o beau, sunteti viata mea. Camil Petrescu spunea " Daca nu ai vazut nicioadata o femeie care iubeste inseamna ca nu ai vazut o femeie frumoasa ", tin sa il contrazic, fiecare femeie este frumoasa si iubeste in stilul ei, asta era pe vremea lu' matale nea Camile, ma bucur ca inteligenta si capacitatea de a gandii va apartine voua, ma nedumireste o sigura treaba, daca sunteti asa de destepte, de ce mama naibii mai puneti intrebari?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Macar atat...sa apreciem micile bucurii si sa ne bucuram de micile placeri. Zambesc, deci exist!

Cat despre intrebarea ta, din proprie experienta iti spun, majoritatea femeilor nu pun intrebari pentru ca vor sa afle ceva anume. Ele cunosc deja raspunsul si vor doar confirmari laughing

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sa inteleg ca tocmai te-a deceptionat o domnisoara?

| Adorable a răspuns:

Buna, Tilica!
Pai, nu cred ca ne-am mai intalnit pe site cu toate ca am avut o activitate constanta in ultima perioada. Pai, ai dreptate! Fiecare femeie este frumoasa in felul ei, ca orice alta persoana - cu calitati si cu defecte.
Ca sa iti raspund la intrebarea " De ce puneti intrebari " pentru ca toti avem intrebari fara raspuns, iar raspunsul il putem gasi la alte persoane daca intrebarea este bine formulata.
Pa, pa!

| Contrast a răspuns:

Pt ca voi barbatii, sa va simtiti utili si destepti cand ne raspundeti la intrebarile care ne macina mintea...batting eyelashes
Multumim celor care au timp sa fie acolo pentru problemele noastre! laughing

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Eu pun intrebari ca sa am ce invata de la barbatii mai destepti ca mine. Tin sa te contrazic si eu pe tine, nu, nu este fiecare femeie frumoasa in felul ei, pentru ca sunt unele care au trasaturile deformate de rautate si invidie.

| Piiink a răspuns:

laughing Nu m-am gandit la asta laughing
Miai dat la ce sa ma gandesc rolling on the floor