| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Daca omor o satra de tigani voi fi considerat criminal nebun sau erou national?

Răspuns Câştigător
| JuLien a răspuns:

Oricum te omoara ei inainte oh go on

15 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Vei fi considerat doar erou local, pentru titlul de "Erou National" trebuie pentru fiecare judet cate o satra. Spor la treaba.

| EmaS a răspuns:

Criminal.

| BebeStrumf a răspuns:

Erou pe viata, in penitenciar!smug

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Eu as fi recunoscator

| Lace a răspuns:

Şi una şi alta, dar rişti să fii asasinat de indieni.

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Depinde ce satrawinking

| vioreld a răspuns:

Erou national :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihopat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca satra aia de tigani sunt niste teroristi, erou national scrie pe tine. Daca nu, doar un criminal nebun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place gandirea ta. Vei fi considerat un erou-nebun! Nu te lua dupa vorbele celor carora le curg mucii deontologismului pe tastatura PC-ului, incercand sa-ti arate cat de umanisti sunt.
P.P. Pune-te pe treaba! Deja incep sa fabric niste medaliiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eugen Grigore?

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

O strada nu e nimic daca iai distruge pe toti eu te-as considera un erou happy. Succes in misiunea ta!

| razvan2011 a răspuns:

Criminal

| YusukeUrameshi a răspuns:

Exact cum a zis fumaretul psihopat

| alinfcvaslui a răspuns:

Erou national! sa mai zic de Antonescu?