| anonim_4396 a întrebat:

Daca v-as spune ca sunt cel mai simpatic om din lume ma credeti?

33 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

După atitudinea ta de aici ( http://www.tpu.ro/......a-de-care/ ) cam greu. Sau a fost doar fratele tău geamăn? :))

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ar fi ca şi cum mi-ai spune că există dumnezeu.
Reacţia e aceeaşi: Nu te cred! Demonstrează!

| cristi202 a răspuns:

Pacat ca nu sunt fata, daca eram as fi vrut sa descopar chestia asta probabil. Pentru tine, daca zici asta, dai dovada de narcisism, ce e destul de grav, insa pentru fata ce ti-e prietena sau iti va fi (daca nu ai), e absolut normal sa te considere cel mai simpatic om din lume, chiar daca nu esti, caci dragostea te va facein ochii ei sa fii asa

| Flav a răspuns:

Chiar ma doare-n posterior de asta. Ti-as zice doar: asa, si?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ete fleosc big grin

| Malphas a răspuns:

Eu sunt credulă. Cum mă lăudam ieri pe shoutbox, poţi să-mi vinzi un aspirator şi să-mi spui că face cartofi prăjiţi.

| bebetho a răspuns:

Nu, dar nu te-aş crede nici dacă mi-ai zice că eşti cel mai antipatic.Ca să-mi dau seama ar trebui să cunosc toţi oamenii din lume, iar apoi aş concluziona.Şi dacă aş ajunge la un răspuns pozitiv nu ar însemna că eşti cel mai simpatic om din lume, ar însemna că după gusturile mele te pot considera aşa ceva.

ps:ciudată întrebare.

| MindBlowing a răspuns:

Nu. Nu ai cum sa cunosti o persoana prin intermediul comunicarii pe internet. Poti sa vorbesti foarte frumos, dar in realitate poti sa fi un mos pervers.

| elasexygagica a răspuns:

Cum sa nu iubire? love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Claudiuu a răspuns:

Nu mai esti simptic pentru ca ai zis ca esti simpatic

| Nymphetamine a răspuns:

Nu. straight face

[majuscule]

| b342 a răspuns:

Nu, nu te-as crede.Doar daca mi-ai dovedi.

| laur1OOOGB a răspuns:

Normal

ca nu

| Catherine a răspuns:

Da...cum sa nu te credem smug:X

| asjkldfg a răspuns:

Daca ai spune ca esti cel mai tampit om din lume te-as crede!rolling on the floorlaughing

| ayddyshhmee a răspuns:

Nu. Dar as fi sigura ca esti "cel mai modest". oh go on

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Ce intrebare stupida.normal ca nu! daca nu te cunoastem... ddddddddddddddddd!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa te cunosc happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@cristi202
Nu, nu sunt narcisist. Spun exact ce gandesc.Nu fac complimente gratuite nimanui si nici mie personal.De asta nu ma suportati voi si nici eu cateodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, de ce nu? Dovedește-mi și dă-ți jos toate măștile personalității tale.

| RoseOfTheFire a răspuns:

Da si eu sunt ileana consanzeana laughing hai ma lasi cu astea

| Miranda29 a răspuns:

Bineintels
ca nu.

| TheFeeye a răspuns:

Eu te cred.

| Bijou a răspuns:

Asta e parerea ta sau a celor care te cunosc?

| Kataklysm a răspuns:

Salut!
Poate pentru altii da.
Fiecare om de pe planeta are cate o persoana draga, unii chiar pe ei.
Deci depinde de cum te considera si altii.
Din punctul meu de vedere, nu, deaorece nu te cunosc, si nu am cum sa stiu cum iti e caracterul.
Numai bine!

| Alecsa4u a răspuns:

Pai inseamna ca esti foarte modestlaughing.
Poate esti poate nu esti.nu se stie, dar modest esti sigurlaughingwinking

| KillAWolf a răspuns:

Nu

| andreispeed250 a răspuns:

Bineinteles...ca nu daca nici macar nu te cunosc si esti cam ciudat

| dangerX a răspuns:

Pai doar prin intrebarea asta oamenii vad ca esti cam CIUDAT deci Nu te-as crede nici daca ar fi adevarat.