| Krs123153 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai buna apa? Multa lume spune ca Bucovina dupa acele teste, e adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu si de Aqua Carpatica auzisem ca e safe. Eu una am noroc ca am fantana la mine in oras. laughing Urasc apa plata de la magazin.

| GdX a răspuns:

Bucovina este doar mai distilata. Atata tot.

| CuriousStuff a răspuns:

Aqua Carpatica... din cate stiu eu. Nu stiu cat de ok sunt studiile astea facute. Iti dai seama ca daca e studiu sponsorizat de bucovina o sa spuna ca bucovina e cea mai buna, sau studiu facut de borsec o sa spuna ca borsec...
Dar stiu sigur ca Aqua Carpatica e printre cele mai bune, pentru restul nu bag mana in foc.

| dragodana a răspuns:

Salut! Cea mai buna este Aqua Carpatica. Aproape la fel de buna este si Dorna si Borsec. Bucovina mi se pare cea mai proasta.

Răspuns utilizator avertizat
| Darksunset a răspuns:

Apa.i apa...si aia de la robinet e buna, dar miroase a clor. dupa teste, aqua carpatica e mai "sanatoasa" pentru ca nu are nitrati...

| Chivu_Cosmin_1982 a răspuns:

Da acest lucru este adevarat. Poti vedea in video-ul acesta : https://www.youtube.com/watch?v=SO3opj9J0ec