| biu_9628 a întrebat:

Pentru. baieti
daca i-as spune unui baiat ca e simpatic credeti ca v-as placea adica l-as placea?
cel mai bun raspuns fundisa si ceilalti vot!

Răspuns Câştigător
| kitty_1935 a răspuns:

Nu neaparat depinde ce gandeste baiatul respectiv... si depinde cum eu spui. daca el intelege ca iti place de el ii explici ca doar ia-i facut un compliment de amabilitate. iti urez succes

4 răspunsuri:
| kitty_1935 a răspuns:

Multumesc pentru fundita. multa bafta in continuare si Te pupa kitty

| Haose a răspuns:

Pai eu personal daca aud "esti simpatic" aud "vrei sa fii cu mine?". Deci poate fii o metoda usoara de a fii cu un baiat.

| Haose a răspuns:

Dar depinde si de persoana care imi spune laughing. Sau daca am facut vreon lucru ( am ajutat-o cu ceva ) inainte sa spuna acest lucru. Daca mi-a zis dintr-o data poate are o atractie... dar nu neaparat iubire.

| AspeedW a răspuns:

Nu