| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de eseu cu titlul "Un nou Inceput" [Funda]

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ai putea scrie despre tine.Despre cum ai luat-o pe celalalt drum si ti-ai dat seama ca ai gresit, cum, debusolat, ai facut multe greseli si pana la urma ai aflat calea cea buna

1 răspuns:
| VIPER a răspuns:

Pai ai putea sa scrii despre dezvoltarea lumiii.cuum s-a dezvoltat lumea de la bata aia de lamn la pulanul politistilor. s-ar potrivi titlul. funda :*:Xbig grin