| Yohei a întrebat:

De ce am o stare nasoala si imi tot sta gandul la un serial anime pe care l-am terminat acum 3 zile? Nu prea mi s-a mai intamplat chestii de genul, sa-mi,, modifice,, starea sau sa nu mi-l pot scoate din cap zile intregi, adica e un anime happy Intr-adevar, mi-a placut mult, din pacate avea doar 12 episoade, dar totusi, de 3 zile nu-mi iau gandul de la el si am o stare nasoala pentru ca s-a sfarsit asa repede, voi patiti asa?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avea scene traumatice?

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, asta pățești când ești fascinata de un serial, film etc
Și legat de asta, da cred ca majoritatea pățim asta.
Dar trebuie sa acceptam și să cautam alte seriale, filme care sa ne placa, iar după o perioada putem sa reincepem serialele, filmele vechi ( asta după un o lunga perioada).

| Num?numescBrBr a răspuns:

Eu patesc asta des. Îmi poți spune ce anime ai vizionat? Ultimul anime care m-a impresionat a fost I want to eat your pancreas.

| teclado a răspuns:

Dacă nu ai un job care să te obosească