| anonim_4396 a întrebat:

De ce mereu o femeie te inteba de situatia financiara? inca ceva fetele sunt intereasate doar de banii si doar atat? raspunsuri sincere

23 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Vrea sa stie daca avem bani de viagra.

| harciog a răspuns:

Odata un casier a participat la o sindrofie si a ramas in buzunar cu un fisic de monede mai consistent asa.Nedindusi seama,invita si el o doamna eleganta la dans care,fiind o melodie usoara, se lipeste de el usor asa dupa care, simtind fisicul tare in prelungirea piciorului se lipea de el si se freca ca dreacu.L-a cautat toata noaptea de nu mai putea scapa de ea saracul.Problema este ca el nici acum nu stie pentrucare varianta din astea doua.Ori si-a dat seama ca sint bani si-i placeau banii la greu, ori a crezut ca i-a intrat penisul in erectie.E foarte greu sa-ti daio seama cu femeile astea.

| DianaScorpio a răspuns:

Depinde de fata/femeie. Unele sunt interesate doar de bani, altele de mult mai multe lucruri. E adevarat ca sunt multe interesate doar de bani, insa nu trebuie sa uitam si de restul.
Insa totul depinde de fata/femeie. E gresit sa generalizam pentru toate.

| mgtow a răspuns:

Majoritatea fetelor/femeilor vor bani doar un 5% iubesc cu adevarat.

| Alyra a răspuns:

Femeilor le plac relaţiile stabile. Deci...primul lucru la care se gândesc e că se vor mărita. Dacă au ajuns acolo înseamnă că sunt deja îndrăgostite şi ar vrea să ştie cum va fi viaţa lor.(adică în ce fel de casă vor sta, etc.)
Aşa ar trebui să fie.
Şi într-adevăr; banii contează, dar mai sunt şi alte lucruri importante.
Desigur că există şi excepţii.(persoane care sunt interesate doar de bani). happy

| ndc a răspuns:

Majoritatea fetelor sunt invatate sa-si caute un sot bogat de mici, mai nou.

| Tania a răspuns:

O sa fiu sincera.
In primult rand conteza iubirea si intelegerea.
Nu a-si sta cu unu super bogat care pleca tot timpul de acasa si ma lasa singura intr-o casa mare...
Dar, in al doilea rand conteaza si banii ca dragostea este frumoasa, dar cu stomacul plin.
De exemplu tipul sa faca ceva cu viata lui sa nu fie totul numai pe spinarea mea.

| anonim_4396 explică (pentru Tania):

Is de acord cu tine

| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru ca o mare parte sunt pe interes! Vrei o femeie sa te iubeasca pentru cea ce esti si sa fie si gospodina? Sansele sunt cam slabe... Oricum nu e in toatalitate vina lor, sunt si conditile sociale de vina.

| AnonimHumanHelper a răspuns:

Femeile nu intreaba de situatia financiara pentru a vedea daca sa stea cu tine sau nu, femeile nu sunt interesate numai de bani
depinde de caracterul fiecareia, insa majoritatea intreaba de situatia financiara pentru ca vor sa stie daca pot fi protejate si din punctul asta de vedere
banii inseamna siguranta pentru ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da doar de bani, pentru ca ele ori sunt prea lenese pentru a si face o cariera ori nu stiu sa iubeasca cu adevarat. Femeia trebuie incercata pe toate partile daca vrei o viata cu ea!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc da-mi un exemplu cum so incerc cu toporul sau cu cutitu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca merita asta, de ce nu? laughing)))

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Era o metoda in secolul 18: era un ferastrau femeia era legata de maini apoi 2 indivizi o luau de picioare si incepand de la vagin o taiau in 2. Dar cea mai buna arma e indiferenta. Femeia se cunoaste la inceput ce principii are si iei o decizie daca te merita sau nu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Serios acum daca auzi peste cativa ani ca unu tia ucis iubita sa stii ca e vorba de mine eu pun suflet da si cutit topor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si eu la fel big grin serioasa si eu sunt, dar nu cu oricine, de exemplu pe actual stie ce il paste daca calca stramb si m a luat in serios, oricum este si viceversa asa ca nimeni nu castiga big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti crestina?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur atee?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nicihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti atat de destept incat nici nu am cum sa raspund intrebarii tale teligente.da ma intreb si gandesc, fiindca mai si gandesc cateodata; de ce ar fi asta o problema pentru teligentia ta? mai vrei si raspunsuri sincere.pot sa-ti dau atatea variante incat te-as baga in ceata de tot, fiindca tot cand te lovesti de probleme vezi.deci...du-ti crucea singur, nu cere ajutor in caratul ei inca de la poalele golgotei tale.nici nu ai plecat la drum si ai vazut un defect al femeilor. poate e o calitate de fapt.sa vezi adevaratele defecte.atunci esti destept.

| plutonius112 a răspuns:

Femeilor le plac banii si vor sa profite de barbati

| anonim_4396 explică (pentru plutonius112):

Asta sa stii ca ai dreptate sunt mari profitoare