| Alexandra18000000 a întrebat:

Băieți, ce va atrage si ce ve deranjează cel mai mult la o femeie?(răspunsuri sincere)

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Hai ca iti zic eu:

1. Mainile ei, apreciez foarte mult mainile ingrijire. Dacanu are grija de mainile ei, fug departe de ea laughing
2. Sa fie deschisa si sa nu fie genul supus si cu pareri preconcepute
3. sa fie inteligenta
4. sa imi spuna ce ii place, ce isi doreste si sa vorbeasca foarte deschis si foarte mult cu mine despre orice subiect.
5. sa nu accepte niciodata sa faca compromisuri ( de dragul meu) Asta ma enerveaza cel mai rau.

Stiu, sunt prea pretentios happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti femeie?

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar putea fi atras un baiat de o femeie?
Chiar nu vad atractia aici....fiindc vorba de multi ani diferenta, baietii fiind copii inca, pe cand "femeile" deja mature peste 20 de ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fizic? fundul
non-fizic inteligenta

ce ma deranjeaza e clar ca e lipsa lucrului care ma atrage, adica prostia.

| Hyperion7 a răspuns:

Ma atrage atunci când e lângă mine și mă susține, când vrea sa-i dau cu părerea,când zâmbește drăguț,când e fericită,când se simte în siguranță (deși unele nu se vad,se siiiiiiimt)
Iar ce mă deranjează e gelozia excesiva, posesivitatea,critica recurenta din orice nimic,manipularea.
Femeia de langa tine se mulează după tine,dar există și cazuri care sunt prea dificile și te fac sa cedezi psihic.Dar de regulă, femeia e oglinda bărbatului, așa că, după cum te reflecți in ea, așa se va refracta și ea în viața ta!
Cheeeeers!