| Believe9 a întrebat:

De ce ni se pare ca trece timpul asa repede...eu si cand ma plictisesc parca timpul trece prea repede...nu mai inteleg parca ieri era luni azi ii vineri; multi spun ca doar ni se pare alti spun ca se schimba ceva la planeta noastra; ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| Ramona1 a răspuns:

Nu ti se pare. Timpul chiar trece mult mai repede decat inainte.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa trece timpul fara sa iti dai seama cand faci lucruri care iti place.

| ColaCola a răspuns:

Indragosteste-te,sa vezi ce greu va trece atuncilaughing.

| Metin2zM a răspuns:

Si eu am realizat asta si nu stiu din ce cauza se intampla asta. Poate din cauza stresului, nu sunt chiar sigur.

| Lori18 a răspuns:

Da acu ti se pare da stai sa ai o slujba sa vezi ce,, repede`` nu trece timpuhee hee

| Everdream94 a răspuns:

Din cauza ca lumea de azi este o lume a vitezei happy

| shopaholic a răspuns:

Cand te simti bine si vrei sa ramana timpul in loc parca atunci trece prea repede.e pe baza pe psihic.